Podpořme šatník spolku Cum Spe pro potřebné děti

Dubňany / Zbierku organizuje CumSpe, z.s zc.ijedans@avoskyh.anah

{}
0 %

Podpořme šatník spolku Cum Spe pro potřebné děti

Vybraných 16 304 Kč z 531 441 Kč
Zostáva -73 dní
3 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 11. marec 2024

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Poznali jsme se při pomoci po tornádu na Pánově a okolí a už tam jsme zjistili, že společně umíme velké věci. Z 80 % jsme zajišťovali pomoc v Pánově a okolí, spojeni s dobrovolníky z celé republiky. Tyto vzpomínky na bezmoc, beznaděj, a nakonec úlevu jsou zaznamenány na našem Facebookovém účtu a webu .

 

Z této zkušenosti vzešel registrovaný neziskový spolek Cum Spe (lat. S nadějí /česky/), který tvoříme dobrovolníci z různých profesí a koutů Jihomoravského kraje.

Provozujeme charitativní sklad, šatník a informační centrum, kde poskytujeme lidem v nouzi věci zdarma a rady, kam se obrátit. Často se jedná o matky samoživitelky s dětmi, pro něž jsme poslední nadějí.

Naší prioritou jsou děti, a snažíme se zajistit vše, od plenek po kočárky.

 

Naše služby využívají i uživatelé sociálních zařízení, rodiny v tísni, rodiny s nemocnými členy a pěstouni. Usilujeme o co nejvíce pomoci dětem a komunitě, pořádáme akce, rozvážíme pomoc na vlastní náklady a poskytujeme nákupy pro rodiny v nouzi. Dosud jsme vše dělali z vlastních zdrojů, ale nyní potřebujeme i vaši pomoc.

 

Jak sbírka pomůže?

 

Máme jedinečnou příležitost pronajmout si prostor, kde vytvoříme komunitní místo a větší sklad pro ty, kteří to potřebují. Je to šance vybudovat něco neopakovatelného.

Víme, že naše činnost má smysl, ale potřebujeme se dostat do lepších prostor a uvolnit naše domovy. Při vytváření tohoto místa však narážíme na finanční i organizační výzvy.

 

Vaše podpora nám umožní pokrýt náklady na roční provoz, vybavení nového skladu, a přeměnu prostoru na komunitní místo. Společně můžeme vytvořit něco úžasného, co bude mít trvalý dopad na životy lidí v nouzi. Pojďte do toho s námi!

 

Sledujte náš pokrok na našich sociálních sítích. Jsme vděční za každou korunu, sdílení a vaši podporu. Přidejte se k nám a společně změňme životy těch, kteří to potřebují. Děkujeme za vaši laskavost a pomoc! 

A pokračujeme s pokroky

28. 01. 2024

Je toho moc se se za poslední dobu událo. Denně trávíme i 12 hodin v prostorech, protože je nutné vše stihnout do otevření. Bohudík, lidé pomáhají nábytkem, který nemusíme kupovat. Jsme v tomto velmi limitovaní. Moc bychom potřebovali více úložných prostor a k tomu by byly vhodné věci na míru, jako jsou komody a police . Potřebujeme nejen finance na nájem , ale i na zařízení. Vše děláme sami a zdarma. Hodně by nám třeba pomohl kávovar do dobrokavárničky. A nebo nákup boxů do skladu a centra. Díky dobrým lidem jsme dostali brikety na topení zdarma, takže toto zvládneme. Nezdá se to, ale spousta malých věcí stojí finance a my každou korunu co najdeme šetříme na nájem. Už jsme opět začali rozdávat pomoc, i když nejsme stále otevření. Rodiny čekají a my nedokážeme říci ne. Naštěstí jsou dárci, kteří věnují i drogerii , tak můžeme pomoci více. Moc Vás všechny prosíme, každá koruna, kterou věnujete na podporu, bude dobře využita.

A už se začínáme stěhovat

06. 01. 2024

https://www.facebook.com/messenger_media?attachment_id=1032214084735310&message_id=mid.%24cAAAAAnpTzbeTET4UqWM3_iG_4aQ2&thread_id=100005202105011

Proč nás podpořit

15. 12. 2023

https://www.facebook.com/snadeji.cumspe/videos/852889856578079

Patrón zbierky 1

2652

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 2652. Nebo využijte tlačítko DAROVAT pro běžný převod, platbu kartou a Apple/Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko darovat.

Zbierku dosiaľ podporili 25 darcov

1 000 Kč — Anonymný darca pred 5 mesiacmi

300 Kč — Blanka pred 5 mesiacmi

252 Kč — Anonymný darca pred 5 mesiacmi

1 221 Kč — Anonymný darca pred 5 mesiacmi

„Držím palce... Ať Vám všechno vyjde dle vašich představ! “
400 Kč — Lenka Příkaská pred 5 mesiacmi

2 000 Kč — Anonymný darca pred 5 mesiacmi

„Držíme pěsti. Přejeme ať se vše podaří! “
777 Kč — Anonymný darca pred 5 mesiacmi

252 Kč — Anonymný darca pred 5 mesiacmi

„Drzim Vam palce!“
3 000 Kč — Iva Machova Smejsova pred 5 mesiacmi

1 000 Kč — Anonymný darca pred 5 mesiacmi