Podpořme s hvězdami NHL naděje Žďárského hokeje a pacienty s RS!

Žďár nad Sázavou / Zbierku organizuje Sportovní klub ledního hokeje Žďár nad Sázavou zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Podpořme s hvězdami NHL naděje Žďárského hokeje a pacienty s RS!

Vybraných 6 500 Kč z 800 000 Kč
Zostáva 18 dní
1 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 31. august 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Přijměte pozvání na charitativní hokejové utkání hvězd NHL, které pořádá 19.8.2022 Sportovní klub ledního hokeje Žďár nad Sázavou. Představí se vám v něm přední čeští hokejisté, jako je Jakub Voráček, Martin Nečas, Filip Hronek a další. Hrát budou nejen pro radost svou i nás všech, ale především pro podporu hokejové mládeže ve Žďáře, Nadace Jakuba Voráčka a organizace Popálky o. p. s., mezi které vybrané peníze rozdělíme. Přispět můžete zakoupením vstupenky nebo finančním darem.

“V posledních letech bojujeme s nedostatečným financováním ze strany místní samosprávy, a tak jsme se rozhodli vzít věci do vlastních rukou.” 

Náš klub dlouhodobě vychovává hráče pro extraligové týmy a v posledních letech i hráče pro NHL. V tomto ohledu patříme k nejúspěšnějším klubům v celé České Republice. Právě prostřednictvím našich odchovanců jsme oslovili české hokejové špičky a rozhodli jsme se uspořádat fantastickou sportovní událost. Věříme, že by mohla být odrazovým můstkem pro novou etapu klubu.

Chceme vybrat peníze, které pro provoz potřebujeme, přilákat nové partnery a zkusit změnit postoj města k financování hokeje a sportu ve městě obecně.

Průběh akce

Odpoledne bude věnováno dětem a mladým sportovcům. Venkovní areál je přístupný zdarma a bude zde možnost užít si sportovní atrakce, dovednostní soutěže zaměřené na hokej, zahrát si bandy hokej/fotbal či shlédnout profesionální hasičskou a policejní techniku. Následuje autogramiáda hokejistů a známých osobností a poté samotné hokejové utkání. Jakub Voráček a Martin Nečas vyberou své hráče, kteří následně proti sobě svedou charitativní zápas v klasickém hokejovém formátu 3 x 20 minut. Po konci zápasu se v přilehlém areálu můžete těšit na koncert místní kapely a DJ.

Harmonogram akce

13:00 začátek akce (dětské odpoledne)

15:00 autogramiáda hokejistů a známých osobností

17:00 hokejové utkání Hvězdy 2022 (nutná platná vstupenka)

18:00 konec dětského odpoledne

20:00 vystoupení hudební kapely/DJ na sportovním ovále 

24:00 ukončení akce

Děkujeme všem, kteří podpoří tuto akci, ať již zakoupením vstupenky či finančním darem.

Díky vám bude moci hokejový klub, ve kterém se rodí budoucí reprezentanti ČR, pokračovat v práci s hokejovou mládeží s vášní a plným nasazením i nadále.


Zbierku dosiaľ podporili 3 darcov

5 000 Kč — Marek Tomiczek včera

500 Kč — Anonymný darca pred mesiacom

1 000 Kč — Honza I. pred mesiacom