Podpořme Kristinu v jejím boji s vážnou nemocí

Brno / Zbierku organizuje Kristina Fišerová moc.liamg@anitsirkavoresif

{}
0 %

Podpořme Kristinu v jejím boji s vážnou nemocí

Vybraných 84 379 Kč z 90 000 Kč
Zostáva -434 dní
94 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 11. apríl 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jmenuji se Kristina a jsem živým důkazem toho, že někdy i velmi vážné onemocnění nemusí být na první pohled vidět. Ve svých 27letech jsme v invalidním důchodu, přes to mám ovšem velké sny a neztrácím víru.

Již v dětství jsem bojovala s nejrůznějšími nemocemi a diagnózami, které vyústily v rakovinu kosti. Přežila jsem. Bohužel, to neskončilo, nevěděla jsem, co se to vlastně s mým tělem děje, nebo zda se nejedná jen o únavu po rakovině, bohužel nejednalo.

Pokračovalo to diagnózami fibromyalfie – ztuhlost pohybového aparátu a chronickým únavovým syndromem spojeným s depresemi, silnými úzkostmi, mozkovou mlhou, kognitivními potížemi a následně i jinými psychickými potížemi. Z chronického únavového syndromu pak vznikla narkolepsie, což je chronická neurologická porucha, kdy mozek není schopen správně regulovat cyklus spánku a bdění.

Spala jsem 20 hodin denně, vyčerpaná a bez jakékoliv síly.

Nyní jsem ale narazila na jednu soukromou kliniku, kde opravdu skvěle podporují fungování imunity. Dali mi již 2dávky injekcí (vitamín B a D), nastavili mi domácí režim – vhodnou stravu. Hodně zeleniny, kvalitních za studena lisovaných olejů, semínek, oříšků a jiné.

Ty 2 injekce mi dnes opravdu neskutečně pomohly, moje tělo cítí ohromnou vděčnost a radost, i lehký šok z toho, že se mu konečně začíná dostávat toho, co celou dobu potřebovalo. Z celého srdce, bych si přála komplexní léčbu na této klinice, kterou tak moc potřebuji, ale nemám na to nyní finance.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky půjde na komplexní léčbu na klinice, která zahrnuje opakované infuze potřebných vitamínů a látek do těla, injekce a laser.

Prosím, pomozte mi doplnit pro tělo tolik potřebné látky a znovu pocítit, jaké to je mít zase energii.

Podpořte mě na mojí cestě získat konečně více energie a moct se věnovat věcem, které bych tak ráda v životě zrealizovala. Například naší pacientské organizaci LAJKNI DUŠI, kterou jsem spoluzaložila ještě se 2 dalšími zakladatelkami.

Žiji se svou ženou, se kterou jsem moc šťastná a máme 2 krásné pejsky, zatím ještě štěňata.

Tato léčba mi pomůže zlepšit můj zdravotní stav, a tak se budu moci pustit do realizace svých plánů, a taky třeba zvládnout se svou rodinou větší výlet do hor.

Z celé své duše chci poděkovat každému, kdo mě podpoří a pomůže mi na cestě k mému zotavení se.

Děkuji.

Zbierku dosiaľ podporili 134 darcov

500 Kč — Anonymný darca pred rokom

200 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Ahoj, moje partnerka by chtěla tuto léčbu taky zkusit, má autoimunitní onemocnění a bývá unavená. Poradíš mi prosím o jakou kliniku se jedná? Díky.“
373 Kč — Ondra P. pred rokom

„Hodně štěstí“
100 Kč — Anonymný darca pred rokom

1 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Hodně štěstí! “
555 Kč — Anonymný darca pred rokom

4 000 Kč — Anonymný darca pred rokom

1 000 Kč — Anonymný darca pred rokom

373 Kč — Anonymný darca pred rokom

300 Kč — Anonymný darca pred rokom