Podpořme Jindry sen o založení dětské skupiny

Mladá Boleslav, Kněžmost / Zbierku organizuje Klubíčko Kněžmost, z.s. zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Podpořme Jindry sen o založení dětské skupiny

Vybraných 0 Kč z 50 000 Kč
Zostáva -594 dní
0 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 05. november 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jmenuji se Jindra. Je mi 51 let a bydlím v menší obci na Mladoboleslavsku, která se jmenuje Kněžmost. Celý život jsem věnovala dětem, jak těm vlastním – mám 2 dospělé dcery a díky té starší jsem babička 15měsíční úžasné Viktorky, a pak jsem také dosud pracovala v mikrojeslích jako zaměstnankyně, kde jsem měla na starosti 5 2-3letých dětiček a mé myšlenky stále směřují k práci s dětmi.

Bohužel, paní ředitelka se rozhodla k mé lítosti v činnosti již nepokračovat. Mám kurz profesionální chůvy, vzdělávám se online kurzy, pravidelně se účastním kurzu první pomoci právě u dětí. Nemám ale pedagogické vzdělání, a proto nemohu pracovat ve statní školce. V jeslích jsem s dětmi krom jiného podnikala různé aktivity, při nichž se děti zapojovaly. Vše jsem si řídila sama. A zpětná vazba od rodičů byla úžasná a spokojená.

Na základě toho, jsem se rozhodla otevřít vlastní spolek v rámci, kterého povedu skupinku pro 2-3leté drobečky v počtu 12 dětí.

Jak sbírka pomůže?

Nápad o zřízení dětské skupiny jsem diskutovala s panem starostou obce a ten celou ideu velmi vítá a poskytne prostory s nízkým nájemným, ale prostředky na zařízení ne. Já sama prostředky nemám, proto vás prostřednictvím této sbírky prosím o finance na základní vybavení – jako jsou stolečky, židličky, nábytek do šatničky a také postýlky.

Prosím, pomozte mi, abych mohla i nadále doprovázet skupinku malých dětí na jejich cestě poznávání a zábavy.

Děkuji.