Patrová postel pro 3 děti samoživitelky Lucie

Jeseník, Bernartice / Zbierku organizuje Lucie Žigová zc.manzes@7991gizeicul

{}
0 %

Patrová postel pro 3 děti samoživitelky Lucie

Vybraných 13 300 Kč z 13 300 Kč
Zostáva -624 dní
100 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 29. október 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jmenuji se Lucie a starám se sama o 3 děti: maličkou Vladislavu (2,5 let), Sebastiana (6 let) a nejstarší Lauru (8 let). Letos jste nám již jednou neuvěřitelně pomohli s nedoplatkem za energie. Bydlíme v malé vesničce u Jeseníku v malém bytě ve stejném domě, jako moje sestra s dětmi i s naší maminkou. Děti si často na zahradě před domem společně hrají a velmi je to baví. Také za námi dochází naše sociální pracovnice ze SAS Člověk v tísni, se kterou pracujeme na zvládnutí hospodaření, ale i na péči o děti s režimem a pevnou vůlí. 

Věnujeme se dětem – malujeme si nebo s nimi hrajeme hry.

V bytě mají všichni tři společný malý pokojíček, ale podmínky zde nemají úplně ideální k nastavení řádu a budoucímu vývoji. Aby jim byl dopřán klidný a zdravý spánek, potřebovaly by novou postel, na kterou já ale nejsem zatím schopna našetřit. Nová patrová postel ale také pomůže uzpůsobit prostor tak, aby nejstarší Laurinka, která brzy půjde do školy, mohla mít v pokoji vlastní prostor na učení a klid.

Pomoc pro samoživitelku

Tím, že jsem zůstala na všechno sama, jsem se ocitla ve finanční tísni. Otec dětí je ve výkonu trestu, a tak z jeho strany nemáme žádnou podporu. Díky vaší pomoci, jsme se již jednou dostali ze začarovaného kruhu, a i když se nám stále hospodaří stěží, snažím se jak jen to v rámci možností lze. Nicméně v aktuální době zdražování nákladů na bydlení i potravin ze svých příjmů nejsem schopna našetřit dostatečnou rezervu na nenadálé výdaje, jako je tento.

Proto mě naše sociální pracovnice doporučila jako vhodnou kandidátku na sbírku. Moc ráda bych svým dětem dopřála postel, která jim zlepší kvalitu života. Všem, kteří nám v této cestě znovu pomohou, od srdce moc děkuji.

Zbierku dosiaľ podporili 12 darcov

68 Kč — znesnáze21 pred 2 rokmi

2 112 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

223 Kč — Anonymní dárce pred 2 rokmi

777 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

158 Kč — Anonymní dárce pred 2 rokmi

1 221 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

„O krůček blíž k nové posteli. :-)“
777 Kč — Eva Mlčoušková pred 2 rokmi

200 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

778 Kč — Richard Benett pred 2 rokmi

6 113 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi