Oliverek přišel o tátu, který zachránil lidské životy

Praha / Zbierku organizuje Gabriela Elbl zc.manzes@xxxibag

{}
0 %

Oliverek přišel o tátu, který zachránil lidské životy

Vybraných 162 302 Kč z 180 000 Kč
Zostáva -507 dní
90 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 07. január 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Aktualizace:

Všechny Vás moc zdravím. Píšu a tečou mi slzy, strašně moc Vám děkuji za finanční podporu i dojemná slova. Syna mi už nikdo nevrátí, ale můj vnouček a jeho mamka budou potřebovat každou korunu. Oliverek začal navštěvovat školku, bude potřebovat ošacení a další. Nastavenou částku se podařilo již vybrat, ale zájem přispívat trvá dál. Proto jsme částku navýšili. Díky tomu nebudou muset Markétka s Oliverkem opustit byt a můžou žít tak, jak byli zvyklí, i když už nic nebude jako dřív. Tatínka nic nenahradí. DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI.

- Gabriela Elbl, zlomená maminka


Je to přesně měsíc, co nás náhle a nečekaně opustil můj krásný, zdravý 36letý syn. Tatínek malého 3letého Oliverka a partner Markétky, která je sama vážně nemocná.

Dopoledne byl ještě se synem v bazénu a odpoledne padnul a už se neprobral.

Náhlá mozková příhoda

Z ničeho nic, žádné příznaky, žádná nemoc. Bylo to jako blesk z čistého nebe. Oliverek přišel o svého milovaného tatínka, maminka Markétka o partnera a já o hodného, krásného, zdravého syna. Těžké mozkové krvácení, bez předchozího varování, nebo nemoci.

Poté nás čekalo rozhodnutí, jestli dáme souhlas s darováním orgánů. Byli jsme v těžkém šoku z toho, co se tak náhle přihodilo a v této traumatizující situaci jsme museli učinit rychlé a nelehké rozhodnutí. Věděli jsme ale, že nám ho už nic nevrátí, proto jsme nechtěli odepírat možnost záchrany života jiným lidem. Souhlas s darováním orgánů jsme dali.

Ondrášek svou smrtí zachránil nejméně 3 osoby.

 

Sama se snažím nyní Markétce a vnukovi Oliverkovi pomáhat, jak jen to jde. Jsem ale v invalidním důchodu a síly mi již ubývají. Markétka musí platit nájem, půjčku na auto, bez kterého nemůže fungovat.

Budu vděčná za jakoukoliv částku, aby můj vnouček a jeho maminka mohli aspoň trochu důstojně žít a vzpamatovat se nyní z toho nejhoršího. Moc děkuji za jakoukoliv pomoc. Ať už sdílení této sbírky, nebo drobný příspěvek.

Zbierku dosiaľ podporili 259 darcov

500 Kč — Anonymný darca pred rokom

100 Kč — Anonymný darca pred rokom

1 000 Kč — Anonymný darca pred rokom

1 000 Kč — Anonymný darca pred rokom

777 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Je mi to líto , preji hodně sil. ..L.❤️🌹❤️“
373 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Dobrý den, dlouho jsem vybírala, kam pošlu přidělené penízky (mám obálku, kde mám vždy část příjmu, na darování). Tohle je to pravé místo! Držím palce!“
600 Kč — Dáša pred rokom

252 Kč — Anonymný darca pred rokom

223 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Držte se a tady aspoň něco malého “
300 Kč — Daniel B❤️ pred rokom