Ochranné pomůcky pro UA lid: urgentní nedostatek

Praha / Zbierku organizuje Tetiana Barashkova moc.liamg@2072b.anaitet

{}
0 %

Ochranné pomůcky pro UA lid: urgentní nedostatek

Vybraných 0 Kč z 340 000 Kč
Zostáva -508 dní
0 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 14. júl 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Válka na Ukrajině trvá již téměř 2 měsíce. Tisíce civilních a vojenských obětí, a ještě více obětí, jejichž smrt je stále nejistá. Do řad ozbrojených sil Ukrajiny jsou mobilizováni další lidé, kterým bohužel chybí dostatečná vojenská ochrana. Situace je taková, že například některé rodiny věnují poslední peníze na nákup vybavení, aby ochránili své blízké. 

S mými příbuznými a přáteli jsme již obvolali hodně skladů v ČR, abychom ochranné pomůcky a vybavení sehnali. Jsou totiž velmi těžko dostupné, navíc vše stojí hodně financí a naše vlastní zdroje již utrpěly přečerpání našich možností. Potřebujeme vaši pomoc, abychom zabránili nepříteli ublížit naším rodinám a blízkým.

Vím, že jste již také tolik pomohli a nedokážeme slovy popsat, jak jsou Ukrajinci vděční. Musíme ale požádat o další pomoc, protože na ní závisí stále spoustu nevinných životů.

Peníze půjdou především na neprůstřelné vesty, pláty nebo materiály na výrobu plátů (cca 17 tisíc korun/ kus), helmy (cca 12 tisíc korun/ kus), termovize (cca 60 tisíc korun / kus), vysílačky (cca 20 tisíc korun / kus).

Dle vybraných financí pokryjme další potřeby, jako jsou uniformy, jídlo, léky a tak dále. Záleží na vybrané částce a štědrosti dárců.

Budeme moc vděční i za cenné kontakty, které jsou schopny zprostředkovat výše zmíněné potřebné ochranné pomůcky. Opravdu je velmi náročné je v tuto chvíli u jen sehnat, natož uhradit. Všechno pošleme do Lvova, odkud věci poputují do válečných oblastí.

Náš kontakt

Telefon: 773 689 208

Instagram @tanya.barashkova

Mnohokrát Vám děkujeme.

#ČeskoStandsWithUkraine