NEZÁVODÍM-POMÁHÁM

Celá republika / Zbierku organizuje Nadační fond NEZÁVODÍM-POMÁHÁM moc.liamg@mahamop.midovazen

0 %

NEZÁVODÍM-POMÁHÁM

Vybraných 6 689 Kč z 120 000 Kč
Zostáva -463 dní
6 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 26. október 2021

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Na začátku byl jeden (ne)obyčejný běh po horách, ve kterém Linda Tekeliová vybrala 140 000 Kč pro nemocné děti. A pak přišla otázka – můžu sportováním pomoct dalším lidem? Jako odpověď vznikl Nadační fond Nezávodím-Pomáhám, který je tu pro lidi v těžkých životních situacích – vážně nemocné a zdravotně postižené. Zároveň chce děti přivést zpět k pohybu, který jim vlivem pandemie tolik chybí. 

Svým příspěvkem podpoříte jeden rok fungování našeho fondu. Současně se budete podílet na pomoci pro lidi, kterým se do jejich životní cesty postavily překážky, s nimiž potřebují pomoci. 

„Člověk může vnímat svůj život jako závod. Na počátku je na startu a ví, že má před sebou dlouhou trať. Předpokládá, že jej na ní budou čekat nelehké překážky. Doufá, že je všechny zvládne překonat, doběhnout do cíle s rukama nad hlavou a s pocitem štěstí a radosti, protože svůj závod zvládnul, protože ‚to‘ dokázal.

Nadační fond Nezávodím-Pomáhám vznikl, aby podpořil lidi, kteří nemají na startu stejné podmínky jako ostatní, ale mají určitá omezení či hendikepy, v dosažení jejich osobních cílů a malých i velkých životních vítězství."

Nechceme se stát běžným nadačním fondem, přes který budou jen peníze protékat a putovat k potřebným. Chceme k finanční pomoci přidat i porozumění, empatii a hlavně dodávat lidem radost do života a silnou vůli zvládat nelehké životní překážky. Přejeme si stát se nejen fondem, který přinese peněžní pomoc, ale být i parťákem do nepohody. 

Věříme, že každý má právo na hezký život a víme, že ne každý měl to štěstí, aby mohl bez potíží sportovat nebo dělat, co ho baví.

Před založením fondu jsme osobně navštívili, mimo jiné, i lidi ze zdejší dárcovské platformy znesnáze21, abychom načerpali potřebné informace a rady, které nám pak velmi pomohly. A stejně jako lidé ze znesnáze21 měli víru v příběh o bratrech Montgolfierových a založili s nadějí tuto dárcovskou platformu, tak my nyní doufáme, že můžeme a máme co nabídnout nemocným dětem, lidem s postižením a také dětem ve školách.

Nesmírně všem za příspěvky děkujeme a vážíme si jich, protože si uvědomujeme, že současná doba není lehká pro nikoho. 

Více informací o našem fondu najdete na webu: Nezávodím-Pomáhám.


Zbierku dosiaľ podporili 6 darcov

1 000 Kč — Anonymný darca pred rokom

777 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Pro všechny co to potřebují... “
2 500 Kč — Anonymný darca pred rokom

150 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Nejde nepodpořit ;)“
2 112 Kč — Aneta Nováková pred rokom

150 Kč — Tomas Krajnik pred rokom

Ďalšie aktuálne zbierky

Poslední naděje pro maminku Renatu ve vigilním kómatu
18 %

Poslední naděje pro maminku Renatu ve vigilním kómatu

Operací v zahraničí zachráníme Valentýnce život
164 %

Operací v zahraničí zachráníme Valentýnce život

Tatínek Aleš trpí nevyléčitelným nádorem. Podpořme jeho rodinu!
58 %

Tatínek Aleš trpí nevyléčitelným nádorem. Podpořme jeho rodinu!