Neurorehabilitace pro Ondráška

Opava / Zbierku organizuje Lenka Kanovská zc.manzes@l.aksvonak

{}
0 %

Neurorehabilitace pro Ondráška

Vybraných 141 260 Kč z 82 800 Kč
Zostáva -922 dní
171 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 28. máj 2021

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Ondrášek se narodil jako zdravé a spokojené miminko. Ve dvou měsících bohužel dostal pneumokokový zánět mozkových blan a byl v ohrožení života. Naštěstí to zvládl, za což jsme s manželem moc vděční. Na Ondráškovi však tato zákeřná nemoc zanechala následky v podobě poškození mozku. Náš syn je velký bojovník a dělá pokroky, ale vše jde hodně pomalu.

Rádi bychom s Ondráškem vyzkoušeli novou metodu rehabilitace, od které si slibujeme zlepšení pohybu, smyslového vnímání a celkový rozvoj kognitivních funkcí. Rehabilitace je však nad naše finanční možnosti.

Ondrášek má 3,5 roku, dosud nechodí ani nesedí, i když denně rehabilitujeme, nezvládá se obrátit ani ze zad na bříško. Nevyhledává oční kontakt, vnímá zejména dotek. Navíc se přidaly problémy s očima a na hračky zatím nereaguje tak, jako zdravé děti.

V rámci zrakové terapie k nám již 2 roky jezdí terapeutka z Rané péče Ostrava, která nám moc pomáhá a díky svým dlouholetým zkušenostem nám umí poradit nejen v oblasti zrakové terapie, ale i rehabilitace a pomůcek. Poskytuje nám pomoc a podporu v pro nás těžkých situací.

Díky ní jsme se i dozvěděli o speciální rehabilitaci tzv. Snoezelen terapii, kterou poskytuje Verheul neurosenzorické centrum. Jedná se o princip postavený na citlivém, propojeném vztahu mezi účastníkem, zkušeným doprovázejícím člověkem a kontrolovaným prostředím, ve kterém je nabízeno velké množství smyslových stimulů. Rehabilitace se zaměřuje zejména na edukaci s důrazem na sebeobsluhu a rozvoj schopnosti v maximální míře.

Rádi bychom tuto neurorehabilitaci vyzkoušeli, ale nemůžeme si ji dovolit. Každý pokrok, který Ondrášek udělá, je pro nás velkou motivací a povzbuzením. Budeme velmi vděčni za jakoukoliv finanční podporu.

PODĚKOVÁNÍ

02. 12. 2021

Zdravíme všechny dárce a ještě jednou bychom rádi poděkovali za všechny příspěvky. Moc si toho vážíme. Peníze byly použity na intenzivní neurorehabilitace, které Ondrovi moc pomohly. Ondra se naučil sedět, což před rehabilitací ještě neuměl, je to velký bojovník.DĚKUJEME!!!

Děkujeme!!!

02. 04. 2021

Chceme moc poděkovat všem, kteří nám přispěli a náš příběh sdíleli. Moc to pro nás znamená a Vaší pomoci si velice vážíme!

Sbírka stále pokračuje. Peníze vybrané nad rámec původní částky budou použity na případnou další rehabilitaci či vertikalizační stojan a další rehabilitační pomůcky, které pomohou Ondráškovi posunout se zase o kus dál nejen v pohybu.

Patrón zbierky 2

Karel Janeček a Nadační fond pomoci - NEFINANČNÍ

Patrony této sbírky jsou Karel Janeček a Nadační fond pomoci.

Nadační fond pomoci a Tým dopravního inženýrství s.r.o

Tým dopravního inženýrství s.r.o. je společně s Karlem Janečkem patronem sbírky a podílí se na násobení zlatým řezem.

Zbierku dosiaľ podporili 118 darcov

Zbierku dosiaľ podporili Nadační fond pomoci a Tým dopravního inženýrství s.r.o čiastkou 21 000 Kč.

Nadační fond pomoci a Tým dopravního inženýrství s.r.o každý príspevok navyšuje pomerom zlatého rezu, až do celkovej hodnoty podpory 21 000 Kč.

„Držíme palce a věříme že rehabilitace pomůže...👍“
1 000 Kč — Roman + Simča pred 3 rokmi

500 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

„jsme s vámi !“
3 000 Kč — Daniela a Míra pred 3 rokmi

373 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

1 000 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

1 000 Kč — Kosťa pred 3 rokmi

2 000 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

„Věřím že uspějete“
1 000 Kč — Lada f pred 3 rokmi

373 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

2 000 Kč — Robert Kurowski pred 3 rokmi

Ďalšie aktuálne zbierky

Vánoční přání pro nevidomou Violku: Naděje existuje
94 %

Vánoční přání pro nevidomou Violku: Naděje existuje

Štědré Vánoce pro děti samoživitelů
61 %

Štědré Vánoce pro děti samoživitelů

Vánoční sbírka pro toulavé psy z Gruzie, kteří by si zasloužili mnohem více
177 %

Vánoční sbírka pro toulavé psy z Gruzie, kteří by si zasloužili mnohem více