Nemocný Daniel tráví dny v bolesti: Pomozme mu získat důstojné bydlení

Znojmo / Zbierku organizuje Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Nemocný Daniel tráví dny v bolesti: Pomozme mu získat důstojné bydlení

Vybraných 45 220 Kč z 44 944 Kč
Zostáva -95 dní
101 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 25. november 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jmenuji se Daniel, a přes to že je mi necelých 30 let, tak neprožívám typický život třicátníka, protože jsem kvůli svému onemocnění v invalidním důchodu.

Trpím multisystémovým poškozením organismu a žiji v téměř neustálé bolesti a dalších trýznivých obtížích v důsledku, kterých mi prudce klesla pracovní schopnost, a i jen samotná existence s nimi je složitá a nepříjemná.

Mé zdravotní problémy jsou komplexní a komplikují mi každodenní život. Pracovat mohu jen s velkými obtížemi, a prostě žít s tímto břemenem je náročné.

Už skoro pět let se snažím najít vhodné bydlení, ale není to vůbec jednoduché hlavně vzhledem k mým zdravotním potížím. Tou největší bariérou pro mě jsou ale finance.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky půjde na kauci a nájemné.

Svou špatnou finanční situací a další nepřízní osudu bydlím ve velmi nevyhovujícím bydlení. Jedná se o vyčleněnou část půdy obehnanou sádrokartonem a s WC mimo bytovou jednotku. V létě je tu nedýchatelno a v zimě je to zase nevytopitelné. Se současnými cenami elektřiny je to i velmi drahé a vznikl mi tu vysoký nedoplatek, aniž bych měl nadprůměrnou spotřebu.

Současné bydlení je tedy nevyhovující, nehygienické a přispívá ke zhoršování mých zdravotních potíží.

Budu vám moc vděčný za jakoukoli podporu.

Zbierku dosiaľ podporili 13 darcov

252 Kč — Anonymný darca pred 4 mesiacmi

252 Kč — Anonymný darca pred 5 mesiacmi

„Nikdo na světě si nezaslouží bolest, kterou si nezpůsobil. Přeji Ti lepší dny a mnoho dárců, kteří chápou nutnost důstojného žití. ❤️“
252 Kč — Ester pred 5 mesiacmi