Nemocná Lenka s nedoslýchavou dcerou potřebují pomoct

Ostrava / Zbierku organizuje Lenka Krainová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Nemocná Lenka s nedoslýchavou dcerou potřebují pomoct

Vybraných 10 134 Kč z 12 480 Kč
Zostáva 18 dní
81 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 08. jún 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jmenuji se Lenka, je mi 44 let a trpím různými druhy onemocnění. Bydlím spolu s dcerou Sárou, které je 22 let a bohužel je z 85% nedoslýchavá. Jelikož se s námi život opravdu nikdy nemazlil, trpí navíc dcerka i psychickým onemocněním.

V říjnu roku 2018 jsem si vyslechla diagnózu: zhoubný nádor dělohy. V listopadu jsem podstoupila operaci a pomalinku se začínala s velkou pomocí dcerky zase dávat do kupy. Nicméně již po 14 dnech od oné operace jsem začala mít velké bolesti kyčlí, poté bolesti přecházely do prstů, zápěstí atd. Trvalo rok, než mi lékaři diagnostikovali psoriatickou artritidu a revmatoidní artritidu. Oboje je velmi bolestivé a zánětlivé onemocnění kloubů s otoky. Jako by toho nebylo dost, tak se přidala cukrovka a lupénka. Začaly mi velmi hubnout dolní končetiny, které začaly značně slábnout a při malinko větší námaze (delším chozením, anebo stáním) trpím velkými bolestmi a křečemi. Po vyšetření se potvrdila diagnóza – polyneuropatie. Nyní čekám na vyšetření rukou s podezřením na tutéž diagnózu. Denně polykám spousty tabletek včetně kortikoidů.

Jak nám sbírka pomůže?

Naše příjmy jsou velmi nízké a dohromady nestačí na uhrazení všech nákladů i s léky, a tak vás moc žádáme o pomoc s částkou 12 000 na nedoplatek dluhu bydlení, který musíme zaplatit do konce tohoto měsíce, abychom s dcerou, která je také nemocná mohly zůstat bydlet doma.

Má léčba bohužel zatím moc nezabírá, ale neztrácím naději. Pobírám invalidní důchod 1. stupně, a pracovat nemohu.

Dcerka je každoročně hospitalizovaná na psychiatrii. Bohužel si nemohla dostudovat ani střední školu, jelikož trpí silnými tetanickými záchvaty, které vypadají jako epileptické a zkolabuje kdekoliv. Je to velmi náročné pro nás obě a snažíme se stále bojovat, jak jen umíme. Dcera pobírá na svou nedoslýchavost také 1. stupeň invalidity.

Budeme vám moc vděčné, když nám pomůžete, abychom v našem stavu nemusely opouštět domov.

Děkujeme.

Zbierku dosiaľ podporili 24 darcov

252 Kč — Anonymný darca pred 2 dňami

252 Kč — Anonymný darca pred 2 dňami

150 Kč — Anonymný darca pred 3 dňami

3 982 Kč — Zdeněk Boureanu pred 3 dňami

500 Kč — Anonymný darca pred 3 dňami

373 Kč — Anonymný darca pred 3 dňami

„Víc na účtě teď nemám, ale až příjde výplata, tak ještě přispěju! Hodně štěstí!💜 “
40 Kč — Tereza pred 3 dňami

100 Kč — adam rosol pred 3 dňami

80 Kč — Anonymný darca pred 3 dňami

100 Kč — Martin Odehnal pred 3 dňami