Natálka to nejen na vozíku rozjede!

Chodov u Karlových Varů / Zbierku organizuje Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Natálka to nejen na vozíku rozjede!

Vybraných 117 730 Kč z 700 000 Kč
Zostáva -366 dní
17 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 14. apríl 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Vážení a milí dárci, moc vám děkujeme za neskutečnou podporu. Bohužel s komplikacemi, které právě nastaly jsme nucené zvýšit částku. Naše momentální auto už jen stojí a my jsme odkázány na pomoc známých a kamarádů, kteří nám půjčují svá auta, abych se mohla dostat k lékaři, nebo do školy.

Výtěžek sbírky půjde na nové auto, které bude vyhovovat mým potřebám vozíčkáře a celou situaci nám výrazně usnadní. Budu se tak konečně moci dostat bez problémů do školy, na výlet, nebo za doktory.

Moc vám děkujeme. – Naty s mamkou Dášou 

_______

Jmenuji se Natálie. Je mi 17 let a studuji Integrovanou střední školu technickou a ekonomickou v Sokolově. Navštěvuji 2. ročník oboru ekonomika s podnikáním. Myslím, že humor je spásou světa – mám ráda srandu, trávení času s kamarády, nebo posloucháním Pokáče. S maminkou také sportuji pomocí speciálního handbaiku, což je jedna z cest, jak zabraňuji zhoršování svého zdravotního stavu.

Po narození se u mě prokázala vrozená vývojová vada – tedy rozštěp páteře. Hned 2. den po porodu jsem byla odebrána od maminky a převezena do Motola do Prahy, kde mi byl zaveden shunt – dlouhodobá drenáž, která odvádí mozkomíšní mok do dutiny břišní.

Maminka se o mě skvěle stará, i když toho je na ní čas od času opravdu hodně, protože je samoživitelka. Právě díky jejímu nekončícímu úsilí dnes jako vozíčkářka navštěvuji střední školu. Jsem začleněna mezi zdravé spolužáky a mám ve škole skvělou paní asistentku.

S maminkou každý rok jezdím do lázni Klimkovice, což je další důležitá součást našeho snažení, aby se mi nezhoršoval můj zdravotní stav.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky použijeme na opravu momentálně nefunkčního auta, které s mým hendikepem tak zoufale potřebujeme na dojíždění do školy, za lékaři i na rehabilitace.

Pokud se vybere více finančních prostředků, tak mi vaším příspěvkem pomůžete uhradit potřebné zdravotní pomůcky a případně i mé léčebné pobyty.

Prosím, pomozte mi zmírnit dopady mého hendikepu.

Děkuji.

Bude to jízda!

12. 02. 2023

Dobrý den všem,

ve středu jsme byly na testovací jízdě a vypadá to, že toto bude naše nová kára… 😍 Moc děkujeme...

Jedeme dál díky vám!

16. 12. 2022

Krásný den všem! Chci Vám ještě jednou osobně z celého srdce poděkovat. Sbírka zatím ještě běží, jelikož oprava našeho aktuálně nepojízdného automobilu bude opravdu nákladnou záležitostí. Moc Vám děkujeme za každý příhoz! Jste prostě úžasní. Už se těším, až budeme s mamkou automobil zase moci využívat a žít tak jako dříve.

Moc Vás zdravím a přeji krásné svátky, Natálka

Obrovské poděkování

15. 12. 2022

Vážení dárci, upřímně ani nevím co říct… chtěly bychom vám s mamkou poděkovat za vaši pomoc a za to, že vám není osud jiných lhostejný… teď už jen pokrýt opravu auta a můžemec fungovat jako dřív! ❤️ Ještě jednou všem děkujeme, krásné Vánoce a krásné svátky všem dobrým lidem. ❤️

Natálka s maminkou

Zbierku dosiaľ podporili 225 darcov

„Držím palce “
500 Kč — Jarka pred rokom

„❤️“
111 Kč — Anonymný darca pred rokom

252 Kč — Anonymný darca pred rokom

100 Kč — Anonymný darca pred rokom

100 Kč — Anonymný darca pred rokom

„I LOVE 🍉“
500 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Milá Natálko, třída 2PV ti přeje, ať to pořádně rozjedeš :)“
2 500 Kč — 2PV pred rokom

„Natalko, drzte se, preji hodne stesti!“
200 Kč — Angie pred rokom

„Naty, držte se, jste super 🍀“
300 Kč — Tereza Švecová pred rokom

„třídní učitelka 2.PM“
2 000 Kč — Anonymný darca pred rokom