Nakrmíme hladové pejsky v Rumunsku!

Celá ČR / Zbierku organizuje Heart for Romanian dogs z.s. zc.liame@asim.avotrefies

{}
0 %

Nakrmíme hladové pejsky v Rumunsku!

Vybraných 33 333 Kč z 30 000 Kč
Zostáva -80 dní
111 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 17. september 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Organizace Heart for Romanian dogs z.s. se zaměřuje na pomoc psům v nouzi na území Rumunska. Podporuje záchranu a péči o pejsky přímo v zemi, prostřednictvím maximální možné pomoci tamním záchranářům a soukromým azylům a realizuje vlastní kastrační program. Zajišťuje azylům krmení, očkování, odčervení, antiparazitika, hradí veterinární a provozní náklady, kastruje atd

Spolek nepodporuje hromadné dovozy psů do ČR, které situaci tam nevyřeší, a naopak mohou zhoršit stav u nás. Pejsci ze spolupracujících azylů odchází do adopcí do jiných zahraničích států s volnější kapacitou na příjem. 

Do rumunských azylů se dostávají pejsci zachránění z ulic, státních útulků a od špatných majitelů. Tamní soukromé útulky jsou ohromné, pečují i o stovky psů najednou a spotřeba krmiva je astronomická, v tunách měsíčně! 

Poskytují však jedinou naději a světlo v rumunské psí temnotě. Každý azyláček má zajištěné bezpečí, ochranu před počasím, dostatek jídla, vody, veterinární péči a nakonec i šanci na získání milujícího domova. To je pro mnohé rumunské pejsky doslova zázrak. 

Jak sbírka pomůže?

Neberme rumuňáčkům jedinou šanci na lepší život a pomozme tamním záchranářům konat zázraky, bez zahraniční podpory to ale nezvládnou.  

Výtěžek ze sbírky bude použit na nákup krmiva a další materiální podpory pro rumunské azyláčky (podložky, mléko pro štěňata, antiparazitika, odčervení atd.), který bude proveden zde v ČR a společně s další darovanou materiální pomocí bude odvezen přímo do azylů během pravidelných dobročinných cest za pejsky do Rumunska.

Děkujeme!

Nakrmili jste bříška hladových pejsků z Rumunska

09. 10. 2023

Děkujeme, že jste nakrmili tato bříška! Krmení dorazilo a panuje tu všeobecná spokojenost. Po tom, čím vším si pejsci prošli si to zaslouží! Jsme vám moc vděční, díky vám nám spadnul kámen ze srdce. Ještě jednou děkujeme a moc vás všechny zdravíme!

Velký dík všem dárcům!

20. 09. 2023

Všem podporovatelům rumuňáčků (zkratka od "rumunský pejsek", nikoliv od"člověk - Rumun") - kdo se zapojil do sbírky na portále Znesnáze21 na získání krmiva pro azyláčky, patří obrovský dík.
Podařila se vybrat úžasná krásná částka - 33 333 Kč, 111% cílové sumy, za níž se nakoupí granule pro nejbližší výpravu a hned poputují do Rumunska, kde je každé krmení tolik potřebné.
Pejsci jsou vám moc vděční a velmi si vaší podpory váží. ;-)

PODĚKOVÁNÍ LIDEM S DOBRÝM SRDCEM

15. 09. 2023

Podařilo se! Velmi děkujeme všem úžasným dárcům, kteří se do sbírky do dnešního dne zapojili. Díky vám se již nyní podařilo překonat cílovou částku. Sbírka však ještě další 3 dny poběží a budeme moc rádi, pokud se zapojí ještě také další lidé, však krmení pro azyláčky je potřeba stále a částka nad cílovou sumu se použije na další krmení pejskům bez domova.

Zbierku dosiaľ podporili 61 darcov

„🐕❤️🐾🍀“
243 Kč — Iveta F pred 3 mesiacmi

200 Kč — Anonymný darca pred 3 mesiacmi

252 Kč — Pavla P. pred 3 mesiacmi

373 Kč — Anonymný darca pred 3 mesiacmi

„Jste úžasný “
273 Kč — Anonymný darca pred 3 mesiacmi

100 Kč — Jarka Čermáková pred 3 mesiacmi

„Přejeme svobodu a zdraví všem zvířátkům. 🐾🐾💞“
273 Kč — Marie pred 3 mesiacmi

„Děkuji za to, co pro pejsky děláte ♥️“
373 Kč — Aneta Sodomkova pred 3 mesiacmi

„Zasílám příspěvek na pejsky, protože je potřeba jim pomoci.... ❤️Miluju pejsky, jsou úžasní.... ❤️“
1 000 Kč — Jana Košková pred 3 mesiacmi

373 Kč — Anonymný darca pred 3 mesiacmi