Naděje pro zachráněné psy

Hukvaldy, Tichá / Zbierku organizuje Kristýna Hradilová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Naděje pro zachráněné psy

Vybraných 47 112 Kč z 45 000 Kč
Zostáva -123 dní
105 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 08. august 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Erika je majitelka záchranné stanice Máme naději, jež je neziskovou organizací. Tato záchranná stanice dává nový domov pejskům ze Španělska, jež jsou zachráněni z nevyhovujících podmínek, například klecí. Jde o psy, kteří by jinak byli utraceni z důvodu nezájmu o adopci, psy vyřazené z dostihů a lovů, či týrané jedince. Jedná se především o chrty, španělské galgy, greyhoundy, podenco, vipety a jiné.

Dala psům již vše

Erika koupila dům s velkým pozemkem, který upravila pro potřeby zvířat. Dává pejskům milující domov a šanci na lepší život těmto 4nohým chlupáčům. Spousta zachráněných pejsků si sebou dovezla zdravotní problémy, a tak je péče o ně velmi nákladná.

Krize pro všechny

Erika bohužel přišla o svou dobře placenou práci, a tak musela vzít jinou, byť ne moc vyhovující a finančně nedostačující.

Stanice je nezisková organizace, tudíž majitelka vše dotuje sama. Měsíční náklady na krmivo jsou zhruba 30 000 Kč, dále musí pokrýt hypotéku na stanici, veterinární péči a různé potřeby pro zvířata.

Jak sbírka pomůže

Výtěžek sbírky pomůže této paní majitelce překlenout nelehké období a půjde na náklady spojené s krmivem, léky a doplňky stravy pro útulek.

Zbierku dosiaľ podporili 3 darcov

2 112 Kč — Anonymný darca pred 4 mesiacmi

44 000 Kč — Cashflow summer pred 5 mesiacmi

„:)“
1 000 Kč — Uana pred 6 mesiacmi