Motomed pro nemocné nožky Míši

Brno / Zbierku organizuje Romana Jarská zc.manzes@orajr

{}
0 %

Motomed pro nemocné nožky Míši

Vybraných 57 541 Kč z 45 000 Kč
Zostáva -427 dní
128 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 26. marec 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Naše malá 4letá Míša, je bohužel nechodící holčička, která je ovšem moc šikovná. Hraje na piano a ráda zpívá i přes to, že trpí hypotonií svalů – ochablými svaly a opožděným psychomotorickým vývojem.

Aby mohla dcerka protahovat nožky, kde má zkrácené šlachy a naučila se správně běhat, tak potřebuje motomed.

Při rehabilitačním pobytu v Klimkovicích jsme měli možnost motomed vyzkoušet. Následně jsme našli bazarový model, který odpovídal parametrům motomedu, který nám byl doporučen. Bohužel si však v naší situaci nemůžeme dovolit ani ten. Žijeme s parterem a s nevlastním synem Filipem, který trpí ADHD a já, jako pečující o Míšu, mohu chodit do práce v domově důchodců jen na pár hodin denně.

Pokud by se podařilo vybrat více, zaplatíme Míše i potřebné fyzioterapie, které momentálně musíme hradit sami. Za dcerkou dochází fyzioterapeut 6x týdně a hodina vyjde na 600,- Kč.

V září se uvidí, jestli bude potřebovat ještě jednu operaci, a pokud ji potřebovat nebude, tak by nastoupila do školky. Míša je navíc velmi společenská, tak by jí to udělalo radost a mně by se uvolnily ruce a mohla bych pracovat na větší úvazek.

Pomozte nám prosím na naší cestě za prvními krůčky naší dcery, které jsou velmi zásadní pro její další vývoj.


Poděkování

21. 03. 2022

Ahoj. Tady Míša. Pravidelně koukám na moji sbirku jak se rozrůstá. A nestačím se dívit. Jaká je to rychlost a kolik korunek už tam je. Jste všichni dokonalý úžasní a já si Vaši pomocí nesmírně moc vážím. Mám nesmírnou radost, kolik dobrosrdecnich lidi tu stále kolem nás je :) A určitě se ptáte co udělám s penizkama co budou navíc. Ty moje mamka s taťkou využiji na cvičení, hipoterapii a rehabilitační pomůcku :) je toho tolik co pořád potřebuji, že to ani není možný 🙈 Ještě jednou všem moc děkuji ❤️💞🙏

Děkuji

24. 01. 2022

Už teď by jsem chtěla poděkovat všem dárcům za jejich pomoc. Každá korunka mě pomůže se přiblížit k pomůcce, kterou moc potřebuji. Děkuji

Zbierku dosiaľ podporili 42 darcov

500 Kč — Anonymný darca pred rokom

„ať ti to šlape, Míšo“
93 Kč — Anonymný darca pred rokom

252 Kč — Anonymný darca pred rokom

100 Kč — Anonymný darca pred rokom

373 Kč — Anonymný darca pred rokom

300 Kč — Anonymný darca pred rokom

373 Kč — Ing Irena Paulová pred rokom

30 000 Kč — Martin L. pred rokom

„Přejeme hodně sil Míšo! D+L+F+J“
777 Kč — Anonymný darca pred rokom

253 Kč — Anonymný darca pred rokom