Motomed a speciální mechanický vozík pro Jiřinu

Zlín / Zbierku organizuje Jiřina Hladíková zc.manzes@anirij-avokidalh

{}
0 %

Motomed a speciální mechanický vozík pro Jiřinu

Vybraných 24 906 Kč z 54 480 Kč
Zostáva -847 dní
46 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 30. október 2021

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

 

Jiřina je velká bojovnice, která v dětství prodělala mozkovou obrnu. Dnes je jí 33 let a potýká se s kombinovaným postižením, které zasáhlo zrak i sluch, a zároveň je upoutaná na invalidní vozík.

Tato zapálená metalistka, která neslyší bez naslouchátek na obě uši, však rozhodně nic nevzdává! Pracuje v administrativní sféře, už rok bydlí sama a snaží se i sportovat. Mezi její koníčky patří paralympijský sport boccia a procházky, které bohužel nyní nemůže provozovat z důvodu nevyhovujícího mechanického vozíku.

Pohyb a cvičení jsou klíčové pro udržení Jiřinina zdravotního stavu, a tak touto cestou prosí o pomoc s financováním motomedu (rehabilitační pomůcka) a nového speciálního mechanického vozíku.

Motomed pro pohybovou terapii Jiřině umožní pravidelně cvičit, čímž by se zabrání dalšímu zhoršení jejího hendikepu. Současný invalidní vozík je zase příliš objemný a ona se s ním pohybuje jen velmi komplikovaně. Nový odlehčený vozík se bude mnohem snadněji ovládat a umožní jí například znovu se věnovat procházkám na čerstvém vzduchu a dalším sportovním koníčkům.

Pomozme Jiřině, která se tolik snaží a ze svých příjmů platí asistenta a základní potřeby, aby získala zařízení, které jí pomůže být soběstačná a věnovat se sportovním aktivitám.

Snížení sumy

07. 10. 2021

Přátelé, trochu jsme snížili sumu, protože vozíček je doma, ale jen přece ještě potřebuji od vás vélkou pomoc, za kterou vám moooc děkuji. Důležité jsou pro mě rehabilitace, jenže rehabilitažní pobyt je drahý a pojišťovna mi na ně nepřispěje. V poslední době jsem se dala na sport boccia, ve kterém se mi poměrně daří aby jsem se ale mohla zdokonalovat a překonávát se musím cvičit a držet se ve formě, a proto vás prosím o pomoc financování rehabilitařní pomůcky motomed. Předem vám všem moc děkuji

smůla se lepí na paty

06. 09. 2021

Přátele moc děkuji za vaší pomoc ani nevíte jak moc mi pomáhate bohužel se mi lepí smůla na paty kvůli epidemii jsem přišla o práci kterou jsem milovala a hodně pomáhala momentalně se nacházím ve velmí těžké situaci kdy nemám ani na základní věci o to více vás moooc prosím o pomoc aby jsem nezůstala doma mezi čtyřma zděny tak jsem začala sportovat na vrcholní úrovní začala jsem hrát hru boccia proto je promě ještě více důležite udržet se v optimální formě a co nejvíce zachovat ale i zlepšít zdravotní stav a tím je pro mne důležitá rehabilitace na motomedu předem všém moc děkuji

Vozík je doma

21. 07. 2021

Přeji krásný den rodina je základ života a ták jsem dostala krásný dar podobě nového vozíčku za který mooc děkuji ještě motomed a budu nejšťastnější na světě a proto moc prosím o pomoc a za tu pomoc předem děkuji

Zbierku dosiaľ podporili 43 darcov

1 221 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

200 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

121 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

252 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

252 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

252 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

252 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

„Držím palce aby sa to podarilo.“
761 Kč — Radoslav Kotrík pred 2 rokmi

„Ať se podaří vybrat cílovou částku :)“
777 Kč — gugýto pred 2 rokmi

252 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

Ďalšie aktuálne zbierky

Zastavme touhu po NESMYSLNÉ DOKONALOSTI: Podpořme pacienty s PPP!
0 %

Zastavme touhu po NESMYSLNÉ DOKONALOSTI: Podpořme pacienty s PPP!

Cesta ke koním pro mamku Věrku s bionickou protézou
14 %

Cesta ke koním pro mamku Věrku s bionickou protézou

Nenechme zlo Bez trestu
27 %

Nenechme zlo Bez trestu