Minibus pro Dětský domov Radkov

Opava, Radkov Dubová / Zbierku organizuje Nadační fond PRO život, pomoc PRO rodiče samoživitele a seniory zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Minibus pro Dětský domov Radkov

Vybraných 20 075 Kč z 561 600 Kč
Zostáva 18 dní
4 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 31. august 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Dětský domov Radkov má kapacitu 40 dětí, o které se jejich oddaný personál stará s velkým nasazením. K chodu tohoto dětského domova situovaného na vesnici je však potřeba automobil a ideálně mikrobus, aby se do něj vešlo co nejvíce dětí! Protože co děti milují ještě víc než zmrzliny – výlety!

Automobil je však potřeba hlavně kvůli dopravě dětí do školy a k lékařům.

Jak to v dětském domově Radkov vypadá

Děti jsou rozděleny do 5 skupin rodinného typu. Mají k dispozici 5 nově zřízených kluboven a 15 2lůžkových a 3lůžkových pokojů (ložnic), kde mají uzamykatelné skříně a skříňky. K tomu se mohou učit vařit ve cvičné kuchyňce, či prát prádlo v automatických pračkách.

Naše velká rodina

Jako Nadační fond PRO život spolupracujeme s tímto dětským domovem již přes rok a půl. S tímto dětským domovem spolupracujeme již přes rok a půl. Jsou již jak naše opravdu velká rodina a chceme jim moc pomoci. Pojďme je tak společně přiblížit k pomůcce, kterou potřebují, a na kterou už dokázali vybrat 38 000,- Kč, o které je výtěžek této sbírky na minibus Toyota PROACE Verso ponížený.

Pro všech 40 dětí to tak bude spousta nezapomenutelných jízd!

Děkujeme.

Zbierku dosiaľ podporili 13 darcov

1 000 Kč — Michal Grepl pred 2 mesiacmi

1 221 Kč — Anonymný darca pred 2 mesiacmi

„Make Love Not War“
777 Kč — Sadai Nazarov pred 2 mesiacmi