Maminku Moniku a malou Natálku dělí 100 km

Hradec Králové / Zbierku organizuje SKOK do života, o.p.s. zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Maminku Moniku a malou Natálku dělí 100 km

Vybraných 33 411 Kč z 28 000 Kč
Zostáva -449 dní
119 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 04. marec 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Monika je klientka organizace SKOK do života, o.p.s. Hradec Králové, která poskytuje sociální služby dospělým lidem s mentálním postižením, a také je jejich zaměstnancem. Monika pracuje dlouhodobě v úklidové firmě na chráněném pracovním místě, a také využívá služby podpora samostatného bydlení.

Monika je maminkou malé Natálky, která je svěřena do péče otce. Ten se s ní nyní odstěhoval do Azylového domu v Moravské Třebové.

Maminka chodí do zaměstnání, platí alimenty, má bydlení a nemá žádné negativní závazky. Velmi touží po pravidelném kontaktu se svojí milovanou dcerou.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky použijeme na cesty z Hradce Králové do Moravské Třebové za její dcerou, které jí byly předběžně stanoveny soudem, před ukončením soudního procesu o stanovení kontaktu a péči o dítě.

Vzdálenost těchto míst je cca 100 km, dostupnost hromadnou dopravou je o víkendu špatná a časově náročná, proto by se finance využily na cesty automobilem s pracovníkem Skoku.

Pracovník bude zároveň zajišťovat podporu při kontaktu s dcerou, se kterou do doby vynesení soudního rozhodnutí nemůže být Monika o samotě. Na tyto cesty jí nezbývají finanční prostředky po uhrazení všech závazků včetně alimentů.

Prosím, pojďte s námi pomoct Monice neztratit pravidelný kontakt s její dcerou.

Poděkování vám všem!

22. 03. 2023

Děkujeme všem dárcům a podporovatelům. Díky Vaší podpoře je Monika se svou dcerkou každou sobotu. Chodí na procházky, dělají úkoly do školy, nakupují, vaří, ale hlavně se pravidelně vídají. Pro Moniku je Natálka vším a to, že za ní jezdí má dopad na její pracovní výkon i péči o domácnost. Má pro ní smysl se snažit, pracovat na sobě. Denně se připravuje na soudní řízení, vyšetření u soudního znalce zvládla dobře. Pevně věříme, že i záznamy ze sobotních návštěv, které se uskutečňují díky Vám, sehrají pozitivní důkazní roli.  Děláme maximum pro to, aby už v květnu mohla Monika se svou dcerkou trávit celé víkendy u sebe doma.

Velké poděkování Vám všem

Monika a SKOK do života

Zbierku dosiaľ podporili 54 darcov

„Přeji Monice i Natálce šťastný společný život!“
500 Kč — Vendula pred rokom

252 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Moni, přeju tobě i Natálce, aby jste se brzy mohly potkat. Hodně štěstí. To ti přeje tvůj kamarád Janík.“
500 Kč — Janík Novák pred rokom

400 Kč — Anonymný darca pred rokom

252 Kč — Anonymný darca pred rokom

200 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Držím palce!“
150 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Šťastie a radosť vidieť u Moniky keď sa stretne s Natálkou je neopísateľné.Miriam Dyntarová a Josef Šivák ❤️Držíme palce🫂“
1 221 Kč — Miriam a Josef pred rokom

252 Kč — Anonymný darca pred rokom

280 Kč — Anonymný darca pred rokom