Lepší zítřky pro tři malé uličníky a Júlii

Horní Újezd / Zbierku organizuje Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Lepší zítřky pro tři malé uličníky a Júlii

Vybraných 16 000 Kč z 16 000 Kč
Zostáva -264 dní
100 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 01. júl 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jmenuji se Júlie, jsem maminka samoživitelka a navzdory tomu, že mám tři malé uličníky a každý je trochu svůj a jiný, jsem za ně moc vděčná. Snažím se proto dělat vše, co je v mých silách. Navzdory tomu na tom nejsme finančně nejlépe a bydlíme v sociálním bytě v Horním Újezdě.

Daneček (8 let) navštěvuje speciální základní školu, Karolínku (7 let) čeká brzy vyšetření ve speciální poradně před tím, než půjde do školy. Bude zde potřebovat asistenta.

Nejmenší Filípek (3 roky) je velmi živý a takové skoro až zlobidlo. Furt na mně visí. Má problémy se žaludkem a alergii na lepek, takže vyžaduje speciální dietu. Všem svým dětem tak věnuji maximum své pozornosti.

Otec dětí neplatí alimenty i přes upozornění soudů, v současné chvíli otec nesplácí ani dluh. Potýkám se tak finančními problémy. Pobírám některé částky státní sociální podpory, nemám však nárok na všechny a příjmy tak nestačí na poplacení dalších výdajů. V sociálním bydlení nám byla prodloužena smlouva a ráda bych si tento byt udržela i nadále.

Finančně je teď pro nás velmi náročné platit kromě běžných nákladů na život i speciální potraviny pro syna Filipa, dojíždět s Danielem do speciální školy a platit do toho další neočekávané a potřebné výdaje.

Dříve jsem pracovala v obchodě a nyní mám přislíbené místo ve škole, do které bych měla nastoupit hned, jakmile se naše situace stabilizuje.

Moc se nám s vaší pomocí uleví a trochu se odpíchneme. Moc všem děkujeme. 

Zbierku dosiaľ podporili 3 darcov

3 000 Kč — Miriam Přeji vám všem, abyste měli hezké prázdniny. pred 9 mesiacmi

10 000 Kč — Šárka Jelínková pred 9 mesiacmi

3 000 Kč — Anonymný darca pred 9 mesiacmi