Kvalitní spánek pro 3 brášky z 5 sourozenců

Jeseník, Bernartice / Zbierku organizuje Erika Žigová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Kvalitní spánek pro 3 brášky z 5 sourozenců

Vybraných 0 Kč z 11 230 Kč
Zostáva -595 dní
0 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 31. október 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jsme rodina s 5 malými dětmi a bydlíme v bytě na Jesenicku. Máme 2 holčičky a 3 chlapečky. Momentálně jsem na mateřské dovolené s miminkem Andrejkou. Malá Erička a Damiánek se mnou také zůstávají doma. Jareček jde v září do školky a nejstarší Denisek jde do 1.třídy.

Můj partner a zároveň tatínek dětí chodí do práce. Pracuje pro obec a oba se snažíme dětem zajistit vše potřebné, aby se měli dobře.

Přesto jsou některé výdaje, na které naše finance bohužel nestačí. Jako je například postel, kterou jsme vybrali pro naše kluky.

Jak sbírka pomůže?

Patrová postel bude pro kluky prvním kouskem nábytku do jejich společného pokoje, který se snažíme zařídit. Kluci se na novou postel moc těší, protože bude mít konečně každý svoje velké a pohodlné spaní. Všichni společně mají rádi Spidermana, asi proto tak rádi také lozí po stromě, který je na dvoře. Prosím, pomozte nám dopřát našim 3 šikovným klukům novou postel, jak z důvodu malého prostoru, tak z důvodu, že Denisek půjde do první třídy, tak aby každý z chlapců měl svoji postel, svůj prostor na odpočinek a kvalitní spánek.

Všem moc děkujeme za podporu.