Jiskra naděje pro Pavlínu

Klatovy / Zbierku organizuje Klatovský spolek vinařů, z.s. zc.manzes@9ljemjum

{}
0 %

Jiskra naděje pro Pavlínu

Vybraných 21 091 Kč z 21 091 Kč
Zostáva -793 dní
100 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 02. október 2021

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

 Pavlína ze Švihovska již dlouhodobě žije se svým hendikepem, kterým je chronický zánět šlach (chronická tendovaginitida). Díky němu jsou pro ni běžné situace velmi komplikované.

Vše započalo nedoléčeným zánětem šlach, který se postupem času stal chronickým. Následně Pavlína prodělala mononukleózu, která měla vliv na prohloubení a zhoršení jejího zdravotního stavu. Zánět šlach byl nadále tak silný, že nemohla naplno vykonávat svou práci, kterou je projektování. Došlo to až do takové fáze, kdy ovládala počítačovou myš pomocí nohou. To nemělo dlouhého trvání a musela svou pracovní kariéru ukončit.

Pro Pavlínu jsou nyní naprosto nezbytné zdravotní pomůcky, které jí usnadní vykonávat svou projektovou činnost. Díky počítačové myši ovládané hlavou a kousacím spínačem bude moci bezbolestně opět začít pracovat.

V současné době je Pavlína registrována na úřadu práce a absolvuje řadu lékařských vyšetření, díky jejichž výsledkům jí snad bude možné pomoci. Ať už se jedná o dosažení určitých příspěvků, případně určitého stupně invalidity.

 „Je to pro mě problém i v normálním životě. Nemohu se dost dobře postarat o domácnost, uklidit, uvařit, umýt nádobí. Natož, abych se pak mohla realizovat profesně.“  Svěřuje se Pavlína.

Pojďme Pavlínu podpořit v návratu k její profesi. Možnost znovu projektovat jí nesmírně pomůže nejen po finanční stránce, ale hlavně i po stránce psychické. Za všechny příspěvky a sdílení příběhu vám s Pavlínou budeme moc vděční.

 

 

 

Poděkování všem přispěvatelům

30. 09. 2021

Rádi bychom poděkovali všem, kteří naši sbírku podpořili. Pavlína si díky vám bude moct zakoupit pomůcku, díky které bude ovládat počítačovou myš hlavou. Případné další finance nad rámec 100% by využila na zakoupení softwaru, který umožní převod slova na text. Děkujeme za podporu.

Zbierku dosiaľ podporili 20 darcov

„Pavlíno, držíme vám palce a věříme, že se opět dokážete naplno zapojit do života! “
14 770 Kč — Chariťák 2021 pred 2 rokmi

212 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

200 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

„Přeju Vám hodně síly ! “
400 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

777 Kč — Jiří pred 2 rokmi

373 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

121 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

„Sám cítím že mě to moje projektování nedělá úplně dobře na zápěstí. Tak doufám že se mi to nerozjede tak strašné jako u Vás. je to takové neřešitelné. Držte se!“
373 Kč — JA pred 2 rokmi

100 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

373 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

Ďalšie aktuálne zbierky

Vánoční přání pro nevidomou Violku: Naděje existuje
66 %

Vánoční přání pro nevidomou Violku: Naděje existuje

Štědré Vánoce pro děti samoživitelů
60 %

Štědré Vánoce pro děti samoživitelů

Vánoční sbírka pro toulavé psy z Gruzie, kteří by si zasloužili mnohem více
118 %

Vánoční sbírka pro toulavé psy z Gruzie, kteří by si zasloužili mnohem více