Jaroslava dál bojuje: ochrnula po banální operaci

Chomutov / Zbierku organizuje Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Jaroslava dál bojuje: ochrnula po banální operaci

Vybraných 72 715 Kč z 200 000 Kč
Zostáva -517 dní
36 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 14. november 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Moje kamarádka Jaroslava se v roce 2018 po banální operaci křečových žil nevrátila z nemocnice zdravá – ochrnula na polovinu těla. Druhý den po operaci Jaroslava sice vstala, jenomže z nohy se jí v tu chvíli utrhl trombus a putoval do mozku, což vyvolalo cévní mozkovou příhodu.

Na nemocničním pokoji Jaroslavu našli s obrovským otokem mozku, a tak začal její boj o život, ihned ji museli převážet do jiné nemocnice, kde neprodleně podstoupila další operaci, čímž jí zachránili život. Jenomže lékaři museli odebrat celou lebeční kost, po čemž tehdy Jaroslava ochrnula na půlku těla.

Po probuzení byla na úrovni malého dítěte a prognóza lékařů zněla: upoutána na lůžku na plenách...

Neurorehabilitace jako naděje

Všechno, co uměla, ztratila z minuty na minutu. Přesto se nevzdáváme a Jaroslava se chce vrátit zpět do života. Bohužel to jde velmi pomalu, jelikož rehabilitační pobyt hrazený pojišťovnou může čerpat 1x za rok. To je velmi málo, potřebuje více cvičit – moc ráda by odjela na další speciální intenzivní rehabilitace.

Jaroslava je obdivuhodná žena, bojuje jako lvice, aby mohla s vnoučaty fungovat jako dřív, aby na ni bylo její okolí pyšné. Prosíme proto o pomoc s její úhradou intenzivních rehabilitací. Jaroslava chce mít ještě v životě šanci svojí rodině jednou vrátit to, co pro ni nyní dělají – moc jí podporují a věří ji, že se dokáže vrátit. Chuť má totiž obrovskou.

Cílová částka je 200 000 Kč. Finanční prostředky budou využity na intenzivní rehabilitační pobyt v Sanatoriu Klimkovice, kde 1 měsíc intenzivní rehabilitace na jednolůžkovém pokoji včetně stravy a všech procedur a cvičení stojí 50 000 Kč. V tomto sanatoriu by Jaroslava pro zvýšení účinku ráda rehabilitační pobyt absolvovala opakovaně.

Opravdu moc z celého srdce jménem mojí dobré kamarádky Jaroslavy děkuji za každý příspěvek, který jí pomůže se vrátit do běžného života.

Zbierku dosiaľ podporili 100 darcov

„Bojujte dál, moc držím palce. :)“
777 Kč — Adam Ř. pred rokom

100 Kč — Anonymný darca pred rokom

200 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Držím palce na vyléčení.“
1 221 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Paní Jarušce přeji ze srdce hodně štěstí a velkou sílu bojovat. Držte se, jste obdivuhodná žena! ❤“
15 000 Kč — Eva pred rokom

500 Kč — Anonymný darca pred rokom

252 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Drž se Jaruško 😘“
777 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Držím palce“
373 Kč — Lea pred rokom

4 700 Kč — spolužáci ze základní školy pred rokom