Eva s 2letou Vendulkou si zaslouží nový začátek

Lovosice / Zbierku organizuje Eva Medková zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Eva s 2letou Vendulkou si zaslouží nový začátek

Vybraných 25 660 Kč z 25 000 Kč
Zostáva -507 dní
103 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 26. január 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jmenuji se Eva a i když se se mnou život nemazlil, nyní mám úžasnou 2letou dcerku Vendulku a kvůli ní mám i odhodlání změnit naši nepřízeň osudu.

Vyrůstala jsem od útlého věku bez maminky, která bohužel zemřela. Znamenalo to pro mě velmi těžké dětství, o kterém se mi i těžko hovoří. Již v mladém věku jsem odešla z domova za partnerem.

Chtěla jsem žít daleko od zbytku rodiny, tam jsem se necítila již bezpečně, rodinu již tedy nemám.

Můj vztah však nedopadl dobře, vše se nám rozpadlo jako domeček z karet. Přítel přestal docházet do práce a začal nekonečný koloběh půjček a splátek. Vygradovalo to tím, že jsme skončili na ulici. S přítelem jsem se musela rozejít, již to nešlo dále unést. 

Azylový dům se stal mým útočištěm

Pak mi do života vstoupila dcera Vendulka, se kterou žiji v azylovém domě. Do pronájmu se v této nelehké době těžko bez úspor a jistot dostanu, neboť kauce a služby jsou tak vysoké, že pro nás jsou finančně nedostupné. Jako ale asi každý milující rodič si pro Vendulku přeji dobrou budoucnost a aby měla šanci vyrůstat ve zdravém prostředí. Už si toho prožila tak moc na svůj věk, zasloužila by si už jen bezstarostné dětství.

O sbírku jsem zažádala s podporou mé sociální pracovnice, se kterou pracujeme na tom, aby Vendulka mohla začít chodit do jeslí a já si tak co nejdříve mohla najít práci. Nyní žijeme z mé rodičovské dovolené a životního minima.

Proto se na vás dobré lidi obracím s obrovskou prosbou o pomoc s naším bydlením. Moc si přeji dát dceři zase domov a vlastní postel. Mockrát vám všem, kteří se nám rozhodnete pomoci, z celého srdce děkuji.

Zbierku dosiaľ podporili 23 darcov

259 Kč — Anonymný darca pred rokom

200 Kč — Anonymný darca pred rokom

222 Kč — Anonymný darca pred rokom

600 Kč — Anonymný darca pred rokom

„Hodně štěstí!“
216 Kč — Anonymný darca pred rokom

1 000 Kč — Anonymný darca pred rokom

10 000 Kč — Anonymný darca pred rokom

200 Kč — Anonymný darca pred rokom

1 000 Kč — Anonymný darca pred rokom

500 Kč — Anonymný darca pred rokom