Elektrický vozík pro Aničku

Ostrava / Zbierku organizuje Kateřina Nováková zc.manzes@aaniretak.avokavon

{}
0 %

Elektrický vozík pro Aničku

Vybraných 140 822 Kč z 250 000 Kč
Zostáva -46 dní
56 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 11. máj 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Dobrý den, chtěla bych se s vámi podělit o příběh své kamarádky z dětství. Moje kamarádka se jmenuje Anička. Je jí 35 let a bohužel je její život od narození poznamenán nevyléčitelným onemocněním kostí a kloubů, artrózou obou kolen 3. až 4.stupně a zhoršenou citlivostí dolních končetin. Anička má oboustrannou totální náhradu kyčlí a dále se léčí se zeleným zákalem.

Postupem času se její zdravotní stav natolik zhoršil, že je upoutána na mechanický invalidní vozík a bez pomoci další osoby se neobejde, proto k ní domů musí docházet 2x denně pečovatelka, aby jí pomohla. Má i významně postižené horní končetiny, tudíž není možné, aby pravidelně mohla jezdit sama ven bez cizí pomoci –  třeba na procházku. Není schopná uvézt sama sebe

Anička tak potřebuje elektrický invalidní vozík MEYRA iCHair Mc 3. Mohla by tak úplně sama být mobilní i venku.

Tento vozík je velmi finančně nákladný a není možné, aby si jej Anička zakoupila sama, protože žije jen z plného invalidního důchodu.

Bohužel, od dětství vyrůstala v dětském domově se svými sourozenci, kteří ji nemohou finančně pomoci. V současné době žije sama a jejím společníkem a psychickou oporou je pouze pejsek jménem Míša, kterého jí pomáhá venčit rodina a hodní lidé.

Tímto žádám všechny dobré lidi o jakýkoliv finanční příspěvek, který bude použit v plné výši na elektrický vozík, který Aničce usnadní a zkvalitní život.

Poděkování vám všem!

18. 05. 2022

Dobrý den, ráda bych Vám všem moc poděkovala!

Jinak teda na vozicek uz se nesmirne tesim a nemohu se dockat. Venku uz je krasne pocasi a ja konecne budu moct jezdit s Misou na nase oblibene prochazky a vsude jinde. V pondeli jsem se vratila z nemocnice, kde mi po ruznych vysetrenich zdelili, ze mam zuzenou michu a chodit jiz nikdy nebudu. Takze vam vsem ve vasem tymu a vubec cele nadaci chci podekovat za umozneni zalozeni sbirky u vas a za velmi ochotnou a rychlou spolupraci. Vsem me diky vzkazte a mejte se krasne. Dekuji, Gajdičiarová

Elektrický vozík pro Aničku-poděkování

08. 04. 2022

Dobrý den, chtěla bych poděkovat platformě znesnaze, že umožnila tuto sbírku, hlavně děkuji všem dárcům za jejich finanční podporu.

Zbierku dosiaľ podporili 91 darcov

„Hodne stesti Anicko!“
250 Kč — Angie pred 2 mesiacmi

144 Kč — Anonymní dárce pred 3 mesiacmi

500 Kč — Helen G. pred 3 mesiacmi

400 Kč — Anonymný darca pred 3 mesiacmi

5 000 Kč — K.N.+D.N. pred 3 mesiacmi

252 Kč — Anonymní dárce pred 3 mesiacmi

100 Kč — Jana D. pred 3 mesiacmi

„D.N. prosím všechny hodné lidi o podporu této sbírky.“
2 000 Kč — Anonymný darca pred 3 mesiacmi

1 221 Kč — JŽ pred 3 mesiacmi

1 221 Kč — Anonymný darca pred 3 mesiacmi