Charitativní akce GAYMAN ČR a SR 2020

České Budějovice / Zbierku organizuje Gold In GLBT Agency, o.s. zc.manzes@zc-namyag

0 %

Charitativní akce GAYMAN ČR a SR 2020

Vybraných 0 Kč z 50 000 Kč
Zostáva -1279 dní
0 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 01. jún 2020

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Nejsympatičtější gayové Česka a Slovenska chtějí i letos pomáhat potřebným. A vy je v tom můžete podpořit skrze sbírku. Váš příspěvek pomůže realizaci galavečera, v rámci kterého darují výtěžek ze vstupného na dobrou věc!

Finále se uskuteční v říjnu 2020 v Praze. Akce se koná pod záštitou Hlavního Města Prahy, kterou udělili MgA. Hana Třeštíková – radní pro oblast kultury, památkové péče, výstavnictví a cestovního ruchu, PhDr. Mgr. Vít Šimral, Ph.D. et Ph.D. - radní pro oblast školství, sportu, vědy a podpory podnikání a primátor MUDr. Zdeněk Hřib.

Soutěž je jedna z nejstarších svého typu a na světové úrovni jediná svého druhu v ČR a SR.

V porotě v minulosti zasedli například Monika Štiková, Muž roku Josef Kůrka, zpěvačka Hudby hradní stráže Gabriela Urbánková, 3. vice MISS ČR a EUROPE 2005 Daniela Frantzová, Mr. Gay Universe 2017 Marco Tornesse, stylista Kája Pavlíček, zpěvačka muzikálu Sibyla Alice Konečná, zpěvačky Hanna Pekhart, Eva Burešová, Klára Kolomazníková, Marcela Březinová. Dále Květa Fialová, bývalé ministryně Karla Šlechtová či Džamila Stehlíková....

V minulosti akci přímo podpořili například Helena Vondráčková, Petra Janů, Marcela Březinová, Iva Pazderková, Jarek Šimek, HOLKI, Marie Pojkarová, Jan Kopečný....

Pořadatelem je Občanské sdružení GOLD IN a čistý výtěžek poputuje charitativní účely, článek zde. Spolupracujeme s nadačním fondem Pavla Novotného.

Věříme, že Vás naše sbírka alespoň z části zaujala, a podpoříte tento projekt, který chce tímto ročníkem pomoci potřebným (nemocné děti, staří lidé, dětské domovy). V minulosti jsme v rámci tohoto projektu pomohli dětem v Klokánku, lidem nemocným AIDS či starým lidem ve Stacionáři.

Předem děkujeme a vážíme si každé pomoci.

Gold In GLBT Agency, o.s.

Ďalšie aktuálne zbierky

Vánoční přání pro nevidomou Violku: Naděje existuje
40 %

Vánoční přání pro nevidomou Violku: Naděje existuje

Štědré Vánoce pro děti samoživitelů
56 %

Štědré Vánoce pro děti samoživitelů

Vánoční sbírka pro toulavé psy z Gruzie, kteří by si zasloužili mnohem více
47 %

Vánoční sbírka pro toulavé psy z Gruzie, kteří by si zasloužili mnohem více