Bojovnice Petra chce znovu zažít děti tančit

Tetín / Zbierku organizuje Petra Kellerová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Bojovnice Petra chce znovu zažít děti tančit

Vybraných 304 663 Kč z 290 000 Kč
Zostáva -760 dní
105 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 19. apríl 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jmenuji se Petra a je mi 35 let, mám báječného manžela a úžasnou dvouletou dcerku. Oba mi dělají velkou radost. Po smrti mé maminky mi ale byla diagnostikována roztroušená skleróza. Po tomto zjištění se mi život otočil o 360 stupňů. Na to konto jsem se rozhodla dělat, co mě skutečně baví, a to je tanec. Moje kurzy se nakonec rozrostly v taneční spolek, který dnes již čítá přes tři sta dětí včetně mládeže. Já sama jsem ale nyní kvůli své nemoci upoutaná na lůžko.

 V roce 2019 jsem prodělala těžkou ataku a od té doby se můj stav zhoršil. Léčby, které jsem poté dostala vůbec nezabíraly a můj stav se zhoršoval. V červnu roku 2021 mi lékaři nabídli poslední možnou léčbu, ale ani ta nijak nepomohla.

 Jsem optimista a už kvůli mé dceři a všem dětem, které jsem ještě donedávna vedla k tanci, stále věřím, že rehabilitace a jiná další cvičení mi dokážou pomoci.

 Vybraný obnos bych ráda použila na zapůjčení motodlahy ramene zápěstí a prstů – tato pomůcka pasivně cvičí s rukou a protahuje ji po celé délce. Dále bych tuto částku využila na tříměsíční terapie (domácí fyzioterapie, neurorehabilitace a ergoterapie).

 Bez rodiny se totiž aktuálně nedokážu pohnout, najíst, obstarat si hygienu ani se o sebe postarat jakkoliv jinak. Nohy mi přestaly fungovat úplně a s rukama to také není zrovna valné. Levá ruka to dost vzdává a pravá funguje asi na 40 %.

 Mým snem je být schopná zase aspoň trochu fungovat, trávit čas se svou holčičkou a jet se podávat na tréninky dětí z mého tanečního spolku. Nyní vedu své trenérky na dálku přes video rozhovory. Myšlenkami jdu stále kupředu, vymýšlím dětem různé aktivity a plánuji program na již 6. dětský tábor organizovaný spolkem. Tato činnost mě skutečně drží nad vodou a hřeje u srdce.

 Děkuji všem za vaši podporu, nesmírně si jí vážím.

Zbierku dosiaľ podporili 262 darcov

„Strasne moc vam fandim, Petro!“
373 Kč — Monika Holakovska pred 2 rokmi

„Držíme ti palce Péťo, Vendulka a Štěpánka.“
700 Kč — Krobovi pred 2 rokmi

„Hodně síly a ať tě optimismus neopouští! “
777 Kč — Tereza Vítková pred 2 rokmi

100 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

252 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

5 000 Kč — Erik Ďurkáň pred 2 rokmi

100 Kč — Anonymný darca pred 2 rokmi

„❤️❤️❤️“
1 000 Kč — Zuzana Kušková pred 2 rokmi

777 Kč — Adéla Zikmundová pred 2 rokmi

„Držím ti palce Péťo 😘“
500 Kč — Jaruška - Liteň pred 2 rokmi