Auto pro Ukrajinu

Praha / Zbierku organizuje Petr Blumentrit moc.liamg@tirtnemulb.rtep

{}
0 %

Auto pro Ukrajinu

Vybraných 0 Kč z 100 000 Kč
Zostáva -711 dní
0 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 03. august 2022

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

V období vysokoškolského studia jsme potkali mnoho skvělých a talentovaných lidí z Ukrajiny, Zehnyu, Nastyu, Ivana, druhou Nastyu, Mishu a další. Mnoho z nich se stalo našimi přáteli a jsme s nimi v kontaktu dodnes. Nejsme lhostejní k tomu, co se v zemi našich přátel děje. Nejsme lhostejní k válce, které probíhá na Ukrajině.

Od dubna tohoto roku jsme společně s kamarády žijícími v České republice začali organizovat různé sbírky a nakupovat materiál, který naši ukrajinští přátelé a známí potřebovali. Podařilo se nám takto nakoupit a poslat na Ukrajinu několik balíků s vojenským oblečením, helmami a dalšími věcmi. Vše jsme hradili z vlastních zdrojů, které jsme vybírali mezi sebou.

V současné době se snažíme pomoci naší kamarádce Nastye Shatan, jejíž dobrý přítel slouží v teritoriálních obranných silách Ukrajiny, kde zajišťuje armádní zásobování. Aby mohl svou službu plně vykonávat, potřebuje svozový vůz podobného typu, jaký vidíte na obrázku.

Jak sbírka pomůže?

Částka na nákup a administraci auta je 200 000 Kč. Po předešlé finanční podpoře je tato částka již nad naše možnosti. Díky všem našim přátelům, známým a podporovatelům se již podařilo vybrat přibližně 90 000 Kč.

Stále nám však chybí více než 100 000 Kč, což je také cílová částka této sbírky.

Rádi bychom Vás požádali o finanční dar, který by nám pomohl zakoupit auto pro potřeby teritoriální obrany Ukrajiny.

Děkujeme, že pomáháte!

Sláva Ukrajině!