Autem ke svobodě

Jistebnice / Zbierku organizuje Monika Tvrzníková zc.ynlov@acinnom

{}
0 %

Autem ke svobodě

Vybraných 69 476 Kč z 130 000 Kč
Zostáva -1005 dní
53 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 31. december 2020

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Jmenuji se Monika Tvrzníková a do 15 let jsem byla zdravé,normálně se vyvíjející dítě. Závodně jsem hrála fotbal a byla pořád vpohybu. V 9. třídě se u mě projevila neuropatie a po čase se přidala ikvadruparéza. Prakticky ze dne na den jsem se musela vzdát sportu a všeho,co jsem měla ráda. Na jeden rok jsem přestala chodit a dvakrát jsem kvůlinemoci na rok přerušila studium. Nyní studuji na Filozofické fakultě UniverzityKarlovy obor Sociální práce.

I přes neustálou rehabilitaci a pravidelný každoročnípobyt u moře se můj zdravotní stav horší, hrozí že nebudu vůbec chodit.

Na kratší vzdálenosti se pohybují o dvou francouzskýchpolích, na delší pak potřebuji invalidní vozík. Kde to jde používám elektrickýa kde ne, mechanický s doprovodem, protože se sama neuvezu. Dále potřebujipomoci s některými úkony sebeobsluhy.

Finanční situace mé rodiny není dobrá. Otec je již skororok ve starobním důchodu. Já mám nízký invalidní důchod, o kterýjsem 10 let bojovala a kvůli tomu, že mi byl přiznán až v loňském roce,nedosahuje ani částky 5000 Kč. Máma má plat podle toho, kolik má směn vzaměstnání. V současné době je po mozkové mrtvici dlouhodobě nemocná. Samyhradíme veškeré poplatky, dopravu, splátky.

Na kulturu a zájmové aktivity nám po zaplacení všechpoplatků moc peněz nezbývá. Žijeme ve starém rodinném domě, který potřebuječasté opravy. V loňském roce jsme v celém domě dělali novou elektriku, cožstále splácíme. A máme ještě nějaké spotřebitelské splátky.

Nový automobil by nám velice usnadnil situaci. Bezbariérovýautobus u nás jezdí pouze jeden a bohužel v nevhodné časy. Navíc je zde špatnéspojení a návaznost dopravy. Automobil by pro mě byl lepší i kvůli zdravotnímustavu a vysoké unavitelnosti.

V současné době máme automobil z bazaru, kterému je již 19let a pomalu odchází. Díky tomu, že mi byl loňském roce přiznán průkaz ZTP, byl mi přiznán příspěvek na pořízení vozidla ve výši 200tis.Kč, který však nepokryje celou cenu automobilu. Chtěli bychom buď nový,nebo jen málo starý, aby dlouho vydržel a mohla jsem mít snazší cestu přivyřizování osobních záležitostí. Budu ráda za jakýkoliv finanční příspěvek.

Tímto Vás prosím o pomoc s pořízením osobního automobilu.Děkuji!


Monika Tvrzníková

Poděkování vám všem!

06. 04. 2021

Milí dárci, moc Vám děkuji za všechna sdílení a příspěvky na nové auto. Moc mi to pomůže, můžeme se díky němu bez obav vydat kamkoliv na cesty. Nemusíme se už bát, že nás auto někde nechá, nebo se stane úplně nepojizdným a budeme odkázáni jen na veřejnou dopravu. Můžu jezdit na výlety, například do přírody,  což mi dodává energii do boje. Bojují už několik let a nikdy to nevzdám. Třeba se vrátím zpátky na hřiště.

 

Monika Tvrzníková

Poděkování

01. 01. 2021

Milí dárci, v tento sváteční den, mi dovolte Vám co nejsrdečněji poděkovat za Vaše příspěvky a krásné vzkazy na mou sbírku. Nejvíce mne potěšil příspěvek od paní, která díky koronaviru přišla o svou firmu a tím i příjem a přesto mi přispěla. Podle ní málo, ale pro mne žádná částka není malá, každá koruna mne přiblíží k novému autu a tím i ke zjednodušení života. Naše současné auto už můžeme používat pouze na krátké vzdálenosti. Ještě jednou mockrát děkuji za každý příspěvek a vzkaz. Moc mi to pomohlo. Přeji Vám ať je pro Vás rok 2021 plný štěstí, zdraví a splněných snů.

Monika Tvrzníková

Poděkování

23. 11. 2020

Děkuji všem kdo mi přispěl, každá koruna pomůže. :-) Těšíme se, že se vybere dost peněz na naše vyhlédnuté auto.

Zbierku dosiaľ podporili 92 darcov

121 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

700 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

121 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

10 000 Kč — PASSERINVEST GROUP, a. s. pred 3 rokmi

777 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

„Volej k nebi přání, všechno bude k mání.“
1 000 Kč — Petra :-) pred 3 rokmi

373 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

„Ať se sbírka vydaří,držím palce! “
500 Kč — Anna pred 3 rokmi

„Hodně štěstí“
373 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

„Držím palce ať je život jednodušší SKS “
121 Kč — Anonymný darca pred 3 rokmi

Ďalšie aktuálne zbierky

Pomozme přeživšímu tátovi 3 dcer překonat následky popálenin!
20 %

Pomozme přeživšímu tátovi 3 dcer překonat následky popálenin!

SOS pomoc pro Barboru a dcery: potřebují skutečný domov
79 %

SOS pomoc pro Barboru a dcery: potřebují skutečný domov

Porodní rallye – každá žena si zaslouží dobrou porodní péči!
37 %

Porodní rallye – každá žena si zaslouží dobrou porodní péči!