Zdravotní kočárek pro Barunku

Chržín - Budihostice / Organizer: Kočičí domov Sissi, z.s. zc.manzes@akrasavotrkjeK

{}
0 %

Zdravotní kočárek pro Barunku

Amount raised 42 464 Kč of 38 400 Kč goal
Left -71 days
111 % z původního cíle
The campaign has ended 22. November 2022

Help by sharing


Bára-kočárek.docx

1 / 1

Barunka je 14-ti letá slečna, která neměla lehký start do života. Po narození nejevila známky života, došlo k hypoxii plodu (neměla kyslík). Po dlouhé resuscitaci si své místo v životě vybojovala. Měsíc jsme strávili v nemocnici. Nikdo nám nedokázal říct, co bude následovat a jak se bude její život vyvíjet. Již v prvních měsících bylo zřejmé, že bude Baruška potřebovat hodně naší péče.

Byl jí zaveden peg do žaludku na krmení, byla jí diagnostikována epilepsie a lékaři potvrdili pro nás tu nehorší diagnózu DMO (dětskou mozkovou obrnu), atrofii mozku.

Barunka je stále na úrovni tříměsíčního miminka. Reaguje jen úsměvem na poklepání na ručičku, nebo když na ni promluví její mladší sestřička Amálka.

I přes všechny útrapy se snažíme fungovat jako normální rodina, i když to někdy vůbec není jednoduché. Baruška navíc opakovaně trpí na běžné nemoci, jako je nachlazení, chřipka, zánět průdušek. Bohužel vždy i tyto běžné nemoci u ní probíhají s těžkým průběhem.

Pro Barušku máme zdravotní kočárek, který je pro ni již malý a úzký z důvodu zhoršující se skoliózy,tlačí se v něm k jedné straně , bolí jí to a má otlačeniny. Nemůžeme jí v něm vozit na delší procházky.

Nyní se nám naskytla příležitost zakoupení nového většího zdravotního kočárku, který není ani částečně hrazen zdravotní pojišťovnou. 

Z tohoto důvodu se obracím s velkou prosbou na nadaci o příspěvek na tento zdravotní kočárek.

Moc děkujeme.


Poděkování

19. 11. 2022

Všem dárcům chceme z celého srdce poděkovat,za takovou obrovskou vlnu solidarity.Velice si toho vážíme,že za tak krátký čas se vybrala celková částka na kočárek pro Barušku.Ihned jak kočárek bude doma vložíme fotky se spokojenou Barunkou ❤️ Ještě jednou všem moc děkujeme.

45 donations

“Doufám, že sbírka dopadne dobře a rodině se ulehčí.”
252 Kč — Anonymous donor 2 months ago

500 Kč — Anonymous donor 2 months ago

2 112 Kč — Anonymous donor 2 months ago

200 Kč — Anonymous donor 2 months ago

500 Kč — Josef Kalášek 2 months ago

“🍀”
500 Kč — Aneta Křivková 2 months ago

2 300 Kč — Pavel Strnad 2 months ago

500 Kč — Aneta Apltová 2 months ago

400 Kč — Jana 2 months ago

300 Kč — Petra Özman 2 months ago