Zdravé balíčky pro zdravotníky na covidových pracovištích

Praha / Organizer: Etincelle, o.s. zc.ellecnite@gnitekram

{}
0 %

Zdravé balíčky pro zdravotníky na covidových pracovištích

Amount raised 21 100 Kč of 150 000 Kč goal
Left -1227 days
14 % z původního cíle
The campaign has ended 17. January 2021

Help by sharing

Děkujeme jim, že každý den v neuvěřitelně těžkých podmínkách zachraňují životy pacientů se SARS-COV-2. Přemýšleli jsme, jak můžeme pomoci my. Neumíme léčit lidi. Jsme sociální podnik, který zaměstnává lidi s hendikepem. Provozujeme kavárny a bistra Mezi řádky a máme vlastní řemeslnou pekárnu. Jak jinak pomoci než tím, co umíme nejlíp?

1 zdravý balíček = 100 Kč. Naši zaměstnanci s hendikepem tak dostanou práci a vy pomůžete hned dvakrát!

Až do vyčerpání zásob od nás každý den dostávají zdravotníci na těch nejvytíženějších pracovištích ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady a v Nemocnici Na Bulovce kopec dobrot a fresh džusy plné vitamínů, aby měli čas a sílu na svou práci. Nadační fond BE CHARITY nám daroval prvních 300 000 Kč, za které vyrábíme prvních 3 000 zdravých balíčků.

Vzhledem k tomu, že většina našich kaváren a bister nyní jede na čtvrt plynu, máme ruce volné, a proto bychom rádi stejnou pomoc nabídli zdravotníkům  v dalších nemocnicích. Pokud i Vy přemýšlíte jak pomoci, budeme rádi, když nám přispějte na potraviny, ze kterých balíčky vyrobíme.

200 balíčků každý den

13. 11. 2020

V pátek jsme spolu s Bárou Nesvatbovou předali dalších 200 balíčků zdravotníkům Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Společně s ředitelem nemocnice Petrem Arenbergerem jsme mohli vidět nasazení našich zdravotníků, kteří každodenně pomáhají v první linii pacientům se SARS-COV-2.

Každý den balíčky obměňujeme, aby to nebyla nuda. A hlavně vymýšlíme, jak do nich dostat kopec vitamínů. Samozřejmostí je tak fresh z čerstvého ovoce. Připravujeme také saláty nebo sendviče plné zeleniny. V řemeslné pekárně na Kladně pak naši šikovní hendikepovaní pracovníci každý den pečou něco křupavého, sladkého a voňavého. V pátek jsme tak do Vinohradské nemocnice nesli přepravky plné....

Úsměvy od lékařů a sester

13. 11. 2020

"Škoda, že vám neumíme zprostředkovat to množství úsměvů a úlevy, které při předání vzniká" - napsali nám z Nemocnice na Bulovce". A poslali fotky, jak si lékaři a sestry pochutnávají na fresh džusech a dobrotách, které jim celý týden připravovali naši zaměstnanci s hendikepem. Díky, že nám v tom pomáháte! V pondělí pokračujeme a už se na to těšíme!

Už 2200 balíčků doručeno!

12. 11. 2020

Každý balíček se skládá ze tří složek = čerstvě vymačkaný fresh džus a k tomu zdravá svačina z naší řemeslné pekrány a sladká tečka na závěr. Máme radost, že naše balíčky zdravotníkům chutnají a také z toho, že naši zaměstnanci s hendikepem mohou pracovat. Pořád totiž platí vládní omezení a naše kavárny a bistra ještě dlouhou dobu pojedou na čtvrt plynu.

Děkujeme, že nám v tom pomáháte!

42 donations

199 Kč — Anonymous donor 3 years ago

“Díky, vydržte, potřebujeme vás! Jste báječní.”
1 000 Kč — Anonymous donor 3 years ago

“Ať Vám chutná! Díky za to, co pro nás děláte.”
373 Kč — Anonymous donor 3 years ago

“Hodně štěstí všem zdravotník kterým to pomůže, jste naše naděje a děkuji vám, že děláte tu práci. Studuji na zdravotní škole a jednou bych taky rád pomáhal.”
299 Kč — Adam 3 years ago

121 Kč — Anonymous donor 3 years ago

“Moc děkuji za Vaši práci. Jste úžasní! ”
121 Kč — Anonymous donor 3 years ago

300 Kč — Anonymous donor 3 years ago

1 221 Kč — Anonymous donor 3 years ago

1 221 Kč — Anonymous donor 3 years ago

1 000 Kč — Anonymous donor 3 years ago

Discover more

Miloš je 15 let upoután na vozík. Přídáme mu na nový!
23 %

Miloš je 15 let upoután na vozík. Přídáme mu na nový!

David bojuje s následky úrazu: podpořme ho!
185 %

David bojuje s následky úrazu: podpořme ho!

Valinka po amputacích všech končetin bojuje dál! Podpořme statečnou dívku!
695 %

Valinka po amputacích všech končetin bojuje dál! Podpořme statečnou dívku!