Tři mušketýři na cestě za zdravím

Opatovice nad Labem / Organizer: Miroslava Madejová zc.manzes@m.avojedam

{}
0 %

Tři mušketýři na cestě za zdravím

Amount raised 61 020 Kč of 60 000 Kč goal
Left -495 days
102 % z původního cíle
The campaign has ended 26. January 2022

Help by sharing

Náš syn Vladimír je od narození těžce postižený. Je vozíčkář a také trpí atypickým autismem. Je mu 36 let, mentálně je však na úrovni několika měsíčního dítěte. Přes to všechno je sluncem našeho života.

Bohužel se zdravotní stav Vladimíra po fyzické stránce stále zhoršuje a vše se dostalo do fáze, kdy se bez auta už nikam nedostaneme.

Navíc náš syn jízdu autem miluje. Myslíme, že by klidně jel i na kraj světa. Vladimírek je šťastný ještě v teplé vodě. Takže s ním jezdíme, jak to jen jde, na Slovensko do termálních lázní. Je až neuvěřitelné, jak mu to pomáhá.

Jenže na toto pojišťovna vůbec nepřispívá, takže cesty musíme hradit sami, což není zrovna málo peněz. Ale stojí za to vidět syna tak šťastného. Vše nám vrací obrovskou láskou. Není nic lepšího než jeho vřelé objetí.

Zažádali jsme si na Úřadu práce o příspěvek, pak také použijeme peníze z prodeje našeho auta, kdy předpokládáme, že za něj dostaneme max. 130.000,-Kč. I přes to, že nebudeme muset platit DPH, nám tyto finance zdaleka nestačí. Potřebujeme totiž prostorné auto s velkým kufrem.

Podařilo se nám takové auto najít, ale ač je na trhu nejlevnější ve své třídě, stále nám peníze na doplacení chybí. Proto jsme chtěli moc poprosit, zda by se podařilo vybrat alespoň 60.000,-Kč. Ale rozhodně budeme vděčni za jakoukoliv pomoc.

Předem vám všem mnohokrát děkují "Tři mušketýři" Madejovi. :-))

kdepak zůstala? 🤔

25. 01. 2022

....

že by v minulosti ? 🤣

Právě dnes....

24. 01. 2022

....jsou to 3 dny do ukončení sbírky na pomoc pro 3 mušketýry 😉. Víme, že je strašně moc hodných lidí, ale v této šílené době jsme ohromeni těmi 102 % vybrané částky. Opravdu ze srdce všem děkujeme a strašně si vážíme každé korunky. Navíc je ta částka vyšší, což nám opravdu neva😉😂(pokus o vtip), protože třeba pneu stojí dost peněz, takže se korunky navíc hodí👍. Někdo by se zeptal proč hned pneu, když na autě jsou. A ano, jsou. Jenže letní a musejí být zimní. Prosili jsme prodejce, zda by nám pneumatiky nevyměnili, ale bohužel nám nevyhověl i přesto, že pneu prodávají a ve stejné ceně. Ale díky Vám všem budeme mít pár korunek na pneu k dobru. Takže super 🤗 a tisíceré díky 👏🥰. 3M

p.s. dnes přidávám speciální fotku z doby před téměř 36 lety, protože náš princ příští měsíc oslaví 37 narozeniny a já tuto fotku miluju, protože ruku na srdce....viděli jste někdy tak krásné batole ?.😉( prosím ne hci se nikoho dotknout, jen píšu co si myslí každá máma....hihi). Máma

Výlet 🙂

21. 01. 2022

Krásný večer všem 🤗.

Náš princ už chrupká, tak toho musím využít a v klidu Vám všem napsat pár slov. Abych to, že mám klid na psaní uvedla na pravou míru....jde o to,že náš Vladimírek jakmile vezmu mobil do ruky, tak se ho hned dožaduje a přetahujeme se o něj, protože moc dobře ví, že tam mám nahrané jeho oblíbené písničky 😉. Tolik na vysvětlenou a teď k tomu hlavnímu. Za pár dní končí naše sbírka a my radši s předstihem chceme opravdu ze srdce všem poděkovat za úžasnou podporu. Strašně si toho vážíme a cítíme velikou vděčnost. Strašně také děkujeme celému týmu znesnáze21. Odvádítě skvělou práci a ještě s tak velikou ochotou a vstřícností. Prostě děkujeme a všem Vám tleskáme 👏👍😊🥰.

Také se ještě naposled chceme podělit o zážitek z víkendového výletu.

Vzali jsme Vladimírka do termálního koupaliště v Pasohlávkách. Ten náš kluk byl hrozně nadšený a my z něho. Voda měla 38°, takže naprosto ideální na uvolnění nejen svalů, ale celého člověka 😉. Takže náš princ byl blahem bez sebe. Pak náš taťka Vlado odešel koupit pitíčko a k nám v bazénu dorazila postarší paní a začala nám vykládat, jak hrozné je, že se na nás musí dívat. Více rozebírat nemá cenu, jen je hrozné se pak dívat na to, jak je váš milovánek najednou hrozně smutný. Lidská hloupost je nekonečná a v ní si neuvědomují, že ikdyž lidičky jako je náš syn nemohou mluvit a dělat spoustu jiných věcí, tak jsou takové, kterým prostě rozumí, protože jsou ve své podstatě geniální. Loučím se s vírou, že rozumíte tomu, co jsem tu napsala a chtěla tím říct. Mějte se všichni krásně, opatrujte sebe a všechny které milujete😊🥰. DĚKUJEME 3M


57 donations

500 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Ráda přispívám "poslední kapku" Marie”
724 Kč — Anonymous donor 1 year ago

520 Kč — Anonymous donor 1 year ago

2 000 Kč — Anonymous donor 1 year ago

2 000 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Hodně štěstí! :-)”
777 Kč — Alena 1 year ago

100 Kč — Anonymous donor 1 year ago

1 221 Kč — RISKON Plus s.r.o. 1 year ago

1 000 Kč — Hanka 1 year ago

700 Kč — Anonymous donor 1 year ago

Discover more

Pro Vadima, pro jeho rodinu
42 %

Pro Vadima, pro jeho rodinu

Prodlužme společný čas Michalovi a jeho rodině
91 %

Prodlužme společný čas Michalovi a jeho rodině

Ergoterapie pro Joa
32 %

Ergoterapie pro Joa