Tři mušketýři na cestě za zdravím

Opatovice nad Labem / Organizer: Miroslava Madejová zc.manzes@m.avojedam

{}
0 %

Tři mušketýři na cestě za zdravím

Amount raised 61 020 Kč of 60 000 Kč goal
Left -151 days
102 % z původního cíle
The campaign has ended 26. January 2022

Help by sharing

Náš syn Vladimír je od narození těžce postižený. Je vozíčkář a také trpí atypickým autismem. Je mu 36 let, mentálně je však na úrovni několika měsíčního dítěte. Přes to všechno je sluncem našeho života.

Bohužel se zdravotní stav Vladimíra po fyzické stránce stále zhoršuje a vše se dostalo do fáze, kdy se bez auta už nikam nedostaneme.

Navíc náš syn jízdu autem miluje. Myslíme, že by klidně jel i na kraj světa. Vladimírek je šťastný ještě v teplé vodě. Takže s ním jezdíme, jak to jen jde, na Slovensko do termálních lázní. Je až neuvěřitelné, jak mu to pomáhá.

Jenže na toto pojišťovna vůbec nepřispívá, takže cesty musíme hradit sami, což není zrovna málo peněz. Ale stojí za to vidět syna tak šťastného. Vše nám vrací obrovskou láskou. Není nic lepšího než jeho vřelé objetí.

Zažádali jsme si na Úřadu práce o příspěvek, pak také použijeme peníze z prodeje našeho auta, kdy předpokládáme, že za něj dostaneme max. 130.000,-Kč. I přes to, že nebudeme muset platit DPH, nám tyto finance zdaleka nestačí. Potřebujeme totiž prostorné auto s velkým kufrem.

Podařilo se nám takové auto najít, ale ač je na trhu nejlevnější ve své třídě, stále nám peníze na doplacení chybí. Proto jsme chtěli moc poprosit, zda by se podařilo vybrat alespoň 60.000,-Kč. Ale rozhodně budeme vděčni za jakoukoliv pomoc.

Předem vám všem mnohokrát děkují "Tři mušketýři" Madejovi. :-))

.....musím ještě doplnit...

21. 01. 2022

,že je naštěstí pramálo takových lidí jako byla tato paní. Za ty roky co s Vladimírkem do termálních lázní jezdíme, to byla úplně první takto negativní reakce vůči nám a já doufám, že poslední. Naopak na nás lidé bývají vždy hrozně milí a nejen návštěvníci, ale i personál. Hlavně na Slovensku😊....jako ťeta Majka, obsluha z restaurace🥰

S úsměvem do roku 2022 😊

09. 01. 2022

Dobrý den, ze srdce zdravíme všechny dobré lidičky. Chceme všem popřát v tomto novém roce hlavně zdraví, lásku, štěstí a také porozumění. Musíme se stále opakovat a děkovat za tak úžasnou podporu. Nebudeme tu psát, že si nikdo nedovede představit, jak moc je pro naši rodinu auto potřeba, protože to všichni chápete. Důkazem je vaše podpora. Opět přidávám fotečku našeho štěstíčka z dnešní procházky po Pardubicích, našeho nejoblíbenějšího města. Tři mušketýři 😉

Vánoce - svátky pohody a klidu 😉😆

29. 12. 2021

V úvodu všechny moc zdravíme a hlavně strašně moc děkujeme za úžasnou podporu. Pár dní jsme se na sbírku nedívali a dnes jsme nevěřili vlastním očím. Lidičky jste fakt neuvěřitelní a úžasní. Říkali jsme si, že kolem Vánoc má každý spoustu práce a hlavně spoustu jiných výdajů, ale Vy jste si i tak udělali čas a ještě jste podpořili naší sbírku. Cítíme obrovskou vděčnost. Doufáme, že jste si všichni Vánoce užili jako my. Rádi bychom všem popřáli krásný Silvestr a do Nového roku hlavně zdraví, lásku a štěstí. Přidáváme fotečku našeho prince u stromečku 😉😊🥰. Tři mušketýři 🤗.


57 donations

500 Kč — Anonymous donor 5 months ago

“Ráda přispívám "poslední kapku" Marie”
724 Kč — Anonymous donor 5 months ago

520 Kč — Anonymous donor 5 months ago

2 000 Kč — Anonymous donor 5 months ago

2 000 Kč — Anonymous donor 5 months ago

“Hodně štěstí! :-)”
777 Kč — Alena 5 months ago

100 Kč — Anonymous donor 5 months ago

1 221 Kč — RISKON Plus s.r.o. 5 months ago

1 000 Kč — Hanka 5 months ago

700 Kč — Anonymous donor 6 months ago

Discover more

Pomoc pro seniory a pečující při požáru v Alzheimer centru
100 %

Pomoc pro seniory a pečující při požáru v Alzheimer centru

Cesta k Baltu - Volume V
76 %

Cesta k Baltu - Volume V

Lucinka po leukémii to znovu rozjede v novém automobilu!
52 %

Lucinka po leukémii to znovu rozjede v novém automobilu!