Studenti střední školy vydají díky vám učebnici!

Praha / Organizer: Michal Záškoda zc.manzes@suolezlahcim

{}
0 %

Studenti střední školy vydají díky vám učebnici!

Amount raised 74 203 Kč of 70 000 Kč goal
Left -422 days
106 % z původního cíle
The campaign has ended 19. May 2023

Help by sharing

Studenti střední školy chtějí vydat učebnici!

Máme napsanou učebnici do chemie pro prváky - jsou tam super pokusy, které jsou vysvětleny laicky. Všichni je pochopí a wau efekt je zaručen!

Problém je jinde...

Tisk bude dosahovat až ke 100 tisícům, což je trochu víc než jaké máme kapesné. Proto se pokoušíme o tuto cestu!

---------------

Na našem gymnáziu máme v rámci postupových projektů v prvním ročníku povinnost si zvolit projekt, který v rámci týmové spolupráce v menším kolektivu zrealizujeme.

My jsme se rozhodli pro projekt pana Michal Záškoda, chemikaře, který vypsal projekt "Vypracování praktického chemického učebního materiálu". De facto jsme napsali učebnici pro laboratorní cvičení dokreslující teorii chemie, která se v prváku na střední probírá.

Náš projekt je již hotový, nyní už jen potřebujeme peníze pro tisk a vydavatele. Potom konečně pomůžeme současnému školství v lepším pochopení chemie kolem nás! Zkoušeli jsme různé cesty jak zafinancovat projekt. Dokonce jsme žádali o pomoc i školu, avšak ta nám momentálně není schopná pomoci kvůli plánovaným výdajům do dalšího školního roku.

Peníze použijeme na tisk a zaplacení vydavateli. V dnešní době tisk stojí mnoho peněz a jedna kniha vychází v rozmezí od 300 do 600 korun v závislosti na množství učebnic, což je nepředstavitelné. Největším úskalím pro nás je, že nejsme titulování odborníci, za kterými nestojí fakulta. Jsme středoškolští studenti, kteří tak mají zbytečně drahý tisk.

Budeme rádi, když budeme vědět od koho peníze přijdou, protože takové sponzory bychom velmi rádi přivítali v červnu v prostorách naší školy na společný křest knihy, který se uskuteční 9. Června. Raut, červený koberec a příjemná atmosféra zaručena - stejně tak jako podepsaný výtisk od nás jako poděkování za možnost zrealizovat projekt.

Kromě toho by se určitě dala vymyslet budoucí spolupráce i s dalšími studenty, kteří by se sponzory více participovali do svých dalších projektů.

Dosáhli jsme toho!

19. 05. 2023

Mockrát děkujeme všem sponzorům, kteří se podíleli na tomto projektu!

Díky vám se můžou realizovat a rozvíjet talentovaní mladí lidé, kteří vám to, snad, jednou vrátí například v podobě úspěšného výzkumu nebo společenského konsenzu!

Děkujeme ze srdce za každou korunu, která nám pomohla dosáhnout cíle - vydat učebnici!

Všichni jste srdečně zváni na křest učebnice, který se uskuteční 9.6.2023 v prostorách naší školu EDUCAnet Chodov Roztylská, od 16 00. Na křtu vás bude čekat občerstvení, příjemná společnost a my, autoři, kteří vám rádi věnujeme výtisk s podpisem!


Ještě jednou děkujeme!


Lucka, Natka, Luky, Sarah, Oliver a Michal Z. 🫶

Co s penězi navíc?

19. 05. 2023

Vzhledem k tomu, že se vybrala větší částka než kterou jsme potřebovali. Rozhodli jsme se část těchto peněz věnovat vám, kterým přijdete na křest a to ve formě dobrého občerstvení a prostředí. Určitě tedy přijďte společně s námi oslavit tento úžasný den!

Zároveň druhou část přebytečných financí jsme se rozhodli věnovat na některou již existující sbírku, která se na znesnaze.cz již nachází, ať taky i my můžeme pomoci jinde a štafeta dobrých skutků se předává dál ❤️.

Lucka, Natka, Luky, Sarah, Oliver a Michal Z. 🫶


53 donations

“Naty, posílám příspěvek a prosím, jednu mi schovej až budu velká 🙏🏻 protože moje máma mi asi chemii nevysvětlí… Díky Aguš”
373 Kč — Agátka 1 year ago

“Jste úžasní! Jen tak dál!”
1 234 Kč — Anonymous donor 1 year ago

1 000 Kč — Ing. Martin Hrubý 1 year ago

10 000 Kč — Skils - nadační fond 1 year ago

777 Kč — Kamil Zelenka 1 year ago

“Naty,posilam dvojky pro štěstí.Klobouk dolů,naše “chemikářko”👍”
222 Kč — Honza 1 year ago

“Zasílám alespoň symbolickou částku. Věda se má podporovat na všech úrovních. Jak říkal Comte: "Věda je cestou k úspěšné společnosti" (hodně zkráceně) ”
373 Kč — Antonín Vanko 1 year ago

1 000 Kč — Anonymous donor 1 year ago

500 Kč — Anonymous donor 1 year ago

2 500 Kč — Anonymous donor 1 year ago