Senioři v ukrajinských domovech akutně potřebují pleny

ČR/Ukrajina / Organizer: Olí Štrejbarová & Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Senioři v ukrajinských domovech akutně potřebují pleny

Amount raised 242 094 Kč of 77 000 Kč goal
Left -84 days
314 % z původního cíle
The campaign has ended 02. April 2022

Help by sharing

Situaci na Ukrajině všichni sledujeme a většině z nás to rve srdce. Většina pomáhá maminkám, dětem, ale i vojákům samotným. Na koho se ale zapomíná jsou SENIOŘI.

A já vůbec nechápu proč! Nechci z toho získat pocit, že jen proto, že už jsou staří a tím pádem "neužiteční". Bojí se stejně jako ostatní. Jsou často upoutaní na lůžko v domově pro seniory a bezmocní. Jejich děti je, ač v slzách a trápení, musely opustit, aby zachránily jejich vnoučata.

Právě teď se s kamarády a nejlaskavější manželkou pana ministra vnitra snažíme vymyslet způsob, jak alespoň některé z nich dostat do českých domovů seniorů, kde je bohužel kapacita roky plná. Nevzdáváme se a snažíme se průběžně s tím najít další potřebnou pomoc s problémy.

Tím nejaktuálnějším je AKUTNÍ NEDOSTATEK PLEN pro SENIORY v ukrajinských domovech důchodců.

Snad se nám za pomoci ambasády, dopravců i dobrých lidí pomůže dostat k nim tuto pomoc, než je budeme moci dostat do bezpečí za rodinami. Moc vás proto prosíme, i když víme, že už je většina z vás z peněz vyždímaná, že pomáháte kde jen můžete, i když víme, že teď všechno zdraží a vy sami budete mít málo a musíte s tím počítat, i když teď vidíte prosby o pomoc všude... prosím, nesmíme na seniory společně s ostatními zapomenout.

Jsou to milující rodiče a prarodiče. Jsou to vystrašení lidé. A kromě toho, že si zaslouží lásku a bezpečí stejně jako všichni, potřebují teď také tuto nezbytnost a důstojnost, kterou jim zaručí. Z celého srdce vám děkujeme!

216 donations

“🙂🤗👍”
1 111 Kč — Dita 3 months ago

“Jsme s Vámi🙏🇺🇦✌️”
1 221 Kč — Martina Ondrová 3 months ago

“Děkuji za možnost pomoci. ”
252 Kč — Anonymous donor 3 months ago

2 500 Kč — Anonymous donor 3 months ago

500 Kč — Anonymous donor 3 months ago

373 Kč — Tereza 3 months ago

“🙏 Prosím do potvrzení o daru datum narození 29.10.1970. Automatické vyplňování je komplikované, musela bych rolovat 50 x 12 zpět. 😂 Dekuji. ”
500 Kč — Dita Lawn 3 months ago

2 000 Kč — Jana K. - Praha 3 months ago

1 221 Kč — Catalina De Los Rios 3 months ago

250 Kč — Anonymous donor 3 months ago