Pomozme nemocné Anetě žít samostatně

Mělník / Organizer: Konexe zc.manzes@741yna

{}
0 %

Pomozme nemocné Anetě žít samostatně

Amount raised 40 443 Kč of 40 000 Kč goal
Left -1110 days
101 % z původního cíle
The campaign has ended 10. July 2021

Help by sharing

Jmenuji se Aneta, je mi 25 let, ale můj boj začal už ve 2,5 letech, kdy jsem ochrnula a musela jsem se učit všechno od začátku. Diagnóza zněla mozečková ataxie, která ovlivňuje pohyb, neuropatie + epilepsie.

Časté hospitalizace provázely v podstatě celé mé dětství a dospívání. Později mi diagnostikovali dědičné, nevyléčitelné onemocnění, při kterém se špatně tvoří energie, ochabují svaly a ztrácí se reflexy v nohou. Jmenuje se mitochondriální onemocnění energetického metabolismu.

Navenek působím jako zdravá slečna, ale má nemoc mě sžírá zevnitř. Pomohlo by mi bydlet samostatně, protože moje soužití s matkou není harmonické. Časté hádky mi velmi ubližují, navíc tu mám minimum místa na cvičení a to je jediný lék, který mě může udržet ještě nějaký čas na nohou. 

Současně se také léčím na psychiatrii, protože se už nadále nedokážu vypořádávat se vším, co mě potkalo. Potýkám se s hraniční poruchou osobnosti.  Pevně věřím, že bych se cítila lépe, kdybych mohla bydlet sama, ale bohužel to není finančně možné.

Žiju pouze z invalidního důchodu a vše si platím sama - vitamíny, cesty k lékařům… S nemocí bohužel není možné pracovat, protože musím mít odpočinkový režim, po obědě si musím lehnout, protože jsem za dopoledne strašně unavená, po cvičení mě bolí tělo, ale je to nutné.

Příspěvkem mi pomůžete žít samostatný a harmoničtější život, ve kterém budu mít víc prostoru sama pro sebe a za to Vám budu moc vděčná!

Poděkování

01. 08. 2023

Posílám moc pozdravů všem dárcům z hypoterapií.

Mnohokrát děkuji za vaši pomoc!

Aneta 

Bohužel zatím BEZ bydlení

01. 12. 2021

Chci poděkovat všem, kteří mi přispěli na nové bydlení, aukci, apod. Bohužel došlo k dalšímu zhoršení mého psychického stavu a navíc by mi na sociálce dali příspěvek na bydlení pouze 2000 kč, což je minimální příspěvek. Velmi mě tak mrzí, že Vašeho štědrého daru zatím nemohu využít. Momentálně jsou peníze u znesnáze21 a až budu mít nájemní smlouvu, budou mi zaslány, jen netuším, kdy to bude. Doufám však, že se vše v dobré obrátí a brzy pro vás budu mít dobré zprávy. Omlouvám se.

Jste skvělý

14. 06. 2021

Moc mě těší, že se snažíte mi splnit můj sen. Poslední dobou mám hrozné stavy, přikládající se k HPO, pláču, nic mě nebaví, vnímám, ale ihned to vypouštím, vše mi přijde zbytečné a já si přijdu bezcenná. V tomhle stavu mi nic nepomáhá, proto jsem požádala psychiatričku, jestli by mi mohla dát dřívější termín, vyhověla mi a ve středu jedu do Prahy. V Praze jsem byla ve čtvrtek za psycholožkou, abych se vypovídala, když semnou doma nemluví. Snad mi pomohou nějak vyřešit můj problém a zase mě stabilizovat, snažím se nevzdávat se !

57 donations

400 Kč — Anonymous donor 3 years ago

“Annie, jsme moc rád že se v této sbírce povedlo vybrat dostatek financí a můžeš si splnit své přání. Stále jsem rád za naše setkání.”
4 000 Kč — H.K. 3 years ago

“Nech sa dari.”
500 Kč — Dominik Tóth 3 years ago

373 Kč — Anonymous donor 3 years ago

170 Kč — Anonymous donor 3 years ago

149 Kč — Anonymous donor 3 years ago

1 221 Kč — Anonymous donor 3 years ago

400 Kč — Anonymous donor 3 years ago

373 Kč — Roman 3 years ago

373 Kč — Anonymous donor 3 years ago

Discover more

Zachraňme Vilíka – čas běží
109 %

Zachraňme Vilíka – čas běží

Maminka Karolína byla obětí domácího násilí. Pomozme!
48 %

Maminka Karolína byla obětí domácího násilí. Pomozme!

Pomozte Tondovi splnit sen a reprezentovat Česko na MS Spartan v Číně!
92 %

Pomozte Tondovi splnit sen a reprezentovat Česko na MS Spartan v Číně!