Pomozme Boženě s dětmi žít ve Strakonicích

Volyně / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Pomozme Boženě s dětmi žít ve Strakonicích

Amount raised 3 500 Kč of 29 000 Kč goal
Left -699 days
12 % z původního cíle
The campaign has ended 24. June 2022

Help by sharing

Jmenuji se Mirka a sama jsem samoživitelka se 2 dětmi, ale když jsem se dozvěděla o příbuzné Boženě (53 let), také samoživitelce se 4 dětmi, která neměla kam jít, vzala jsem ji dočasně pod svá křídla, aby její děti nemusely skončit na ulici, nebo v dětském domově.

Majitel pronajatého domku, ve kterém Božena se svými dětmi bydlela, se totiž rozhodl dům prodat. Od té doby je to pro tuto početnou rodinu jen velká nejistota a nekonečné hledání dostupného ubytování.

Božena se stará o 4 děti. Dvojčatům je 13 let, dalšímu synovi je 9 let a dceři 15 let. Děti začaly docházet do školy ve Volyni a Božena nastoupila do práce ve Strakonicích, a tak se snažíme najít vhodné bydlení zde.

První výplata ale přijde až v dubnu, a tak potřebuje Božena pomoct s kaucí a nájemným.

Prosím, podpořte tuto maminku, která se snaží dát svým dětem jen to nejlepší na její cestě za vlastním ubytováním. U nás je už od února a bylo to opravdu jen dočasné a nouzové řešení, ze kterého se staly 2 měsíce. Kapacita našeho bytu rozhodně není pro 8 osob.

Pokud vše dobře dopadne, tak jsme s vypětím všech sil našli jeden byt, kam by se od příštího měsíce mohla má příbuzná s dětmi přestěhovat, což nebylo vůbec lehké, protože se často setkávala s diskriminací, že je sama, a že má tolik dětí.

Prosím, pomozte Boženě a jejím dětem, když už jsou tak daleko.

Děkujeme.

2 donations

3 000 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“Děti potřebují mámu :-)”
500 Kč — Kateřina Beritová 2 years ago