Pomoc s nájmem pro samoživitelku Denisu

Praha / Organizer: Denisa Kováče zc.manzes@ecavok-asined

0 %

Pomoc s nájmem pro samoživitelku Denisu

Amount raised 32 425 Kč of 32 036 Kč goal
Left -1448 days
101 % z původního cíle
The campaign has ended 03. December 2021

Help by sharing

Dobrý den,

jsem maminka samoživitelka 4 dětí, která se dostala do tíživé finanční situace.

Původně jsme bydleli v bytě od Magistrátu hl.m, Prahy, ale byly zde nevyhovující podmínky, co se týče vlhkosti a plísně. Protože má dcera trpí respiračním onemocněním a zároveň můj 14letý syn potřeboval také nějaké soukromí, bylo pro nás nutností se z tohoto malého a nevhodného bytu odstěhovat.

V listopadu jsme se tak narychlo přestěhovali do bytu od městské části Praha 14. Kvůli tomuto stěhování došlo k náhlým finančním výdajům. Nový byt, který nám byl přidělený, byl větší, než potřebujeme a s tím se pojili i větší náklady na poplatky, než jsem pravidelně schopná zvládat. Dále zde nebyla lednice. Neměla jsem tak kam dávat potraviny, zažádala jsem o mimořádnou okamžitou pomoc na nákup lednice, kterou jsme neměli, ale žádost mi byla zamítnuta. Musela jsem tedy pořídit i lednici.

Navíc přišly další náklady, protože 2 moje děti s atopickým ekzémem, oslabenou imunitu a respiračním onemocněním musely odjet do lázní, i když byly lázně hrazené pojišťovnou, doplácela jsem 8 000 Kč.

Tímto jsem se dostala do dluhu za 2 nájmy. Dluh mi strhli ze zaplacené kauce, kterou musím znovu uhradit. Bojím se, že s dětmi přijdu o střechu nad hlavou, a tak se snažím dělat maximum pro to, abych se nedostala na ulici. 

Úhrada jednoho nájemného v tomto bytě by nám pomohla se finančně stabilizovat, aby nás nevyhodili dřív, než si najdeme nové bydlení.

Vzhledem k pandemii jsem ztratila práci v hotelu na recepci, snažila jsem se práci hledat, ale nikde mě nechtěli nastálo zaměstnat kvůli malým dětem a zdravotním důvodům. V květnu jsem totiž podstoupila 2 operace. Abych si zvedla kvalifikaci nastoupila jsem v září dálkově do školy a studuji obor cestovní ruch, doufám, že v tomto oboru najdu uplatnění.

Budu Vám vděčná za jakoukoliv pomoc v této situaci.

Poděkování všem dárcům

25. 11. 2021

Dobrý večer moc děkuji všem který mi pomáhají ,přispívají a i hezké vzkazy posíláte hřeje mě to u srdíčka dáváte mi sílu. Kloním hlavu před vámi patří vám VELKY DĚKUJI

Přehled plateb za nájem

23. 11. 2021

Dobrý den všem posílám přehled plateb.Jsem v tíživé situaci budu ráda za každou peněžitou pomoc .Moc děkuji všem .Denisa

Poděkování všem dárcům

18. 11. 2021

Děkuji všem moc za pomoc.moc si toho vážím ❤️ 🙏 jsem ráda za každou částku kterou mi každý přispěl. Přeji všem krásné vánoční svátky a hlavně aby každý zvládl situaci která je každýmu přeji hodně moc zdravíčka ať jste šťastný a ať se vám daří ve vašich životech.Moc děkuji za váš peněžitý příspěvek ❤️❤️❤️❤️ Denisa a moje děti ❤️❤️❤️❤️

40 donations

Anonymous donor 23.11.2021 252 Kč

Eva 23.11.2021 2 112 Kč

“Drzte se”

Anonymous donor 23.11.2021 252 Kč

Anonymous donor 22.11.2021 5 000 Kč

Anonymous donor 22.11.2021 500 Kč

Anonymous donor 22.11.2021 252 Kč

Anna 20.11.2021 250 Kč

Anonymous donor 18.11.2021 250 Kč

Anonymous donor 16.11.2021 400 Kč

Anonymous donor 15.11.2021 500 Kč