Pomoc s nájmem pro samoživitelku Denisu

Praha / Organizer: Denisa Kováče zc.manzes@ecavok-asined

{}
0 %

Pomoc s nájmem pro samoživitelku Denisu

Amount raised 32 425 Kč of 32 036 Kč goal
Left -476 days
101 % z původního cíle
The campaign has ended 03. December 2021

Help by sharing

Dobrý den,

jsem maminka samoživitelka 4 dětí, která se dostala do tíživé finanční situace.

Původně jsme bydleli v bytě od Magistrátu hl.m, Prahy, ale byly zde nevyhovující podmínky, co se týče vlhkosti a plísně. Protože má dcera trpí respiračním onemocněním a zároveň můj 14letý syn potřeboval také nějaké soukromí, bylo pro nás nutností se z tohoto malého a nevhodného bytu odstěhovat.

V listopadu jsme se tak narychlo přestěhovali do bytu od městské části Praha 14. Kvůli tomuto stěhování došlo k náhlým finančním výdajům. Nový byt, který nám byl přidělený, byl větší, než potřebujeme a s tím se pojili i větší náklady na poplatky, než jsem pravidelně schopná zvládat. Dále zde nebyla lednice. Neměla jsem tak kam dávat potraviny, zažádala jsem o mimořádnou okamžitou pomoc na nákup lednice, kterou jsme neměli, ale žádost mi byla zamítnuta. Musela jsem tedy pořídit i lednici.

Navíc přišly další náklady, protože 2 moje děti s atopickým ekzémem, oslabenou imunitu a respiračním onemocněním musely odjet do lázní, i když byly lázně hrazené pojišťovnou, doplácela jsem 8 000 Kč.

Tímto jsem se dostala do dluhu za 2 nájmy. Dluh mi strhli ze zaplacené kauce, kterou musím znovu uhradit. Bojím se, že s dětmi přijdu o střechu nad hlavou, a tak se snažím dělat maximum pro to, abych se nedostala na ulici. 

Úhrada jednoho nájemného v tomto bytě by nám pomohla se finančně stabilizovat, aby nás nevyhodili dřív, než si najdeme nové bydlení.

Vzhledem k pandemii jsem ztratila práci v hotelu na recepci, snažila jsem se práci hledat, ale nikde mě nechtěli nastálo zaměstnat kvůli malým dětem a zdravotním důvodům. V květnu jsem totiž podstoupila 2 operace. Abych si zvedla kvalifikaci nastoupila jsem v září dálkově do školy a studuji obor cestovní ruch, doufám, že v tomto oboru najdu uplatnění.

Budu Vám vděčná za jakoukoliv pomoc v této situaci.

Poděkování všem dárcům

25. 11. 2021

Dobrý večer moc děkuji všem který mi pomáhají ,přispívají a i hezké vzkazy posíláte hřeje mě to u srdíčka dáváte mi sílu. Kloním hlavu před vámi patří vám VELKY DĚKUJI

Přehled plateb za nájem

23. 11. 2021

Dobrý den všem posílám přehled plateb.Jsem v tíživé situaci budu ráda za každou peněžitou pomoc .Moc děkuji všem .Denisa

Poděkování všem dárcům

18. 11. 2021

Děkuji všem moc za pomoc.moc si toho vážím ❤️ 🙏 jsem ráda za každou částku kterou mi každý přispěl. Přeji všem krásné vánoční svátky a hlavně aby každý zvládl situaci která je každýmu přeji hodně moc zdravíčka ať jste šťastný a ať se vám daří ve vašich životech.Moc děkuji za váš peněžitý příspěvek ❤️❤️❤️❤️ Denisa a moje děti ❤️❤️❤️❤️

40 donations

5 000 Kč — Anonymous donor 1 year ago

373 Kč — Lenka 1 year ago

777 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Držím palce v novém startu. ”
252 Kč — Monika 1 year ago

“Držím vám palce, máte nádherné deti! ”
128 Kč — Zuzana F. 1 year ago

373 Kč — Anonymous donor 1 year ago

252 Kč — Anonymous donor 1 year ago

252 Kč — Anonymous donor 1 year ago

200 Kč — Anonymous donor 1 year ago

373 Kč — Jiří 1 year ago

Discover more

Charitativní dražba šatů z předávání cen Českého lva
100 %

Charitativní dražba šatů z předávání cen Českého lva

Nadějný režisér a otec rodiny náhle zemřel na vzácné onemocnění
166 %

Nadějný režisér a otec rodiny náhle zemřel na vzácné onemocnění

Příběh jednoho Chlapečka pokračuje
5 %

Příběh jednoho Chlapečka pokračuje