Podpořte služby pro pečující! #dekujemepecujicim #chrpapecujicim

ČR / Organizer: Alfa Human Service,z.s. zc.tebafla@avotrdap.anytsirk

{}
0 %

Podpořte služby pro pečující! #dekujemepecujicim #chrpapecujicim

Amount raised 2 850 Kč of 100 000 Kč goal
Left -116 days
3 % z původního cíle
The campaign has ended 31. October 2023

Help by sharing

Prosím podpořte naši práci, která má smysl. Poděkujte jim tak s námi za to, co dělají. Poděkujeme jim za to, jak se obětují. Každá koruna pomáhá! Děkujeme.

Kampaň pro pečující

U příležitosti Dne pečujících, který každoročně připadá na 2. října otevírá Alfa Human Service sbírku na psychoterapeutickou podporu neformálních pečujících -  Chrpa pečujícím 2022 #dekujemepecujicim #chrpapecujicim. 

Pečující jsou ti, kteří dlouhodobě pečují o své blízké - seniory, chronicky nemocné partnery a i děti se zdravotním postižením v domácím prostředí. Často je to péče 24/7 bez možnosti odpočinku či “normální” dovolené. 

Touto kampaní chceme zviditelnit práci pečujících v celé společnosti a ukázat jim, že mají právo říct si o pomoc a podporu bez pocitu selhání. O péči doma je nutné mluvit a dodávat pečujícím patřičnou podporu a pomoc, energii, sílu a odhodlání překonávat nemoci a fyzické i duševní strasti. Pečujícím nabízíme psychoterapii a poradenství zaměřené na práci s těžkými životními situacemi.

Nyní máme v péči přes 50 klientů v individuální psychoterapii a 8 klientů pracuje ve skupině.

Příběh Chrpy

Symbolem Dne Pečujících a celé kampaně je kvítek chrpy. Chrpa je běžná květina, která bez péče roste u cest, v polích, kde je mnohdy drobná, neviditelná a slabá. Chrpu můžeme také nalézt v zahradách. Tam, kde se o ni lidé starají se chrpa odměňuje krásou a sytou barvou svých velkých a bohatých květů. Stejně tak je to s pečujícími. – S podporou a pomocí jsou silnější a mají sílu a energii pečovat o své blízké

Podpořte pečující v naší sbírce: přispějte jim na psychoterapeutické konzultace a pomoc, kterou naše organizace poskytuje již 22 let.

 P.S. Grafickou podobu kvítku chrpy vytvořila výtvarnice Anna Niklová, které patří velký dík za podporu pečujících.

Den pečujících se blíží! Buďte štědří!

08. 09. 2023

Na 2.10. 2023 připadá Mezinárodní den pečujících, naše organizace Alfa Human Service poskytuje zdarma psychoterapeutické služby pro pečující a v rámci Znesnáze 21 založila sbírku, příspěvkem (jakýmkoliv) do této sbírky podpoříte naše pečující, kteří mají nedostatek finančních prostředků na velice důležitou individuální psychoterapii, která jim pomáhá zvládat každodenní péči o své blízké.

www.alfahs.cz7 donations

“Je úžasné, že děláte co děláte! Díky moc.”
373 Kč — Anonymous donor 7 months ago

“Moc celé Alfě děkuji za skvělou dlouhodobou podporu pečujících! ❤”
1 000 Kč — Renata Jeníčková 1 year ago

252 Kč — Anonymous donor 1 year ago

373 Kč — Anonymous donor 1 year ago

100 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Děkuji všem, kdo pečují!”
500 Kč — Martina 1 year ago

252 Kč — Anonymous donor 1 year ago