Podpořme program zdravého rodičovství

Roudnice nad Labem / Organizer: Charita Roudnice nad Labem zc.ecinduoratirahc@pssas

{}
0 %

Podpořme program zdravého rodičovství

Amount raised 10 733 Kč of 50 000 Kč goal
Left 9 days
21 % z původního cíle
The campaign has ended 05. June 2024

Help by sharing

Charita Roudnice nad Labem nabízí v rámci sociální služby pro rodiny s ohroženými dětmi letos již po čtvrté kurz rodičovských dovedností z programu Dobrý začátek.


Program je úspěšně vyzkoušený v řadě dalších zemí, patří do tzv. evidence-based, tedy na důkazech založených programů, který vytvořilo několik světových univerzit, Unicef a WHO.

Ve zranitelných rodinách program pomáhá rodičům rozvíjet dovednosti potřebné pro vytváření pozitivních vztahů s dětmi a prokazatelně působí i proti násilí na dětech v rodinách.

Součástí našeho čtyřměsíčního kurzu, který jsme odstartovali na konci března, je také víkendový pobyt s klientskými rodinami v kempu. Díky společnému pobytu lektorů, účastníků kurzu a jejich dětí chceme prohloubit vzájemné vztahy a klientské rodiny více poznat tak, aby následné intervence v rodinách byly co nejvíce efektivní.


Dále chceme podpořit rodiny v aktivním trávení volného času s dětmi v přírodě a nabídnout jim vedle volnočasových aktivit také sebepoznávací techniky a preventivní přednášku o rizicích na internetu.

Jak sbírka pomůže?

Bohužel podobné akce není možné hradit z dotací na sociální služby. Bez podpory dárců se nám nepodaří tento důležitý pobyt s rodinami uskutečnit.

Rádi bychom vybrali 50 000 Kč, ze kterých bude financován zážitkově – vzdělávací víkendový pobyt rodinám, které si nemohou dovolit hradit jej ze svých prostředků (pobyt se stravou pro celkem 38 osob, doprava, lektor prevence kyberkriminality, materiál na činnosti s dětmi).


Za podporu moc děkujeme.


11 donations

“Ať se vám společná akce vydaří!”
1 000 Kč — Michal 2 weeks ago

373 Kč — Anonymous donor 2 weeks ago

2 112 Kč — Zdenka Pětníková 2 weeks ago

2 112 Kč — Anonymous donor 2 weeks ago

2 000 Kč — Pavla V. 3 weeks ago

777 Kč — Anonymous donor 1 month ago

909 Kč — Anonymous donor 1 month ago

200 Kč — Anonymous donor 1 month ago

“Dekuji za vasi peci, je dulezite deti i rodice socializovat a ukazovat jim, ze zivot muze byt krasny 👏”
373 Kč — Jaromira 1 month ago

100 Kč — Anonymous donor 1 month ago