Po transplantaci kostní dřeně Emička dál bojuje. Pomozme!

Hodonín / Organizer: Mgr. Naděžda Vašková zc.manzes@v.kesidan

{}
0 %

Po transplantaci kostní dřeně Emička dál bojuje. Pomozme!

Amount raised 75 611 Kč of 100 000 Kč goal
Left 7 days
76 % z původního cíle
The campaign has ended 06. March 2024

Help by sharing

Emička je má adoptivní dceruška, která je mi v životě vším. Její biologická matka byla díky závislosti na drogách neschopná se o dceru postarat a zřekla se jí. Nechala ji v porodnici, odkud se dostala do pěstounské péče na přechodnou dobu a hned poté ke mně. Byla jsem samožadatelka a než nás osud spojil dohromady něco jsem se naběhala.

Po adopci jsem si myslela, že tím byly dcerky zlé časy zažehnány. Ve 3 letech začala chodit do školky a já začala zase učit a vypadalo to, že vše bude super a já nebudu mít problém nás zabezpečit. V životě jsou ale věci, na které se člověk nepřipraví.

V září dalšího školního roku se Emičce začaly na nožičkách objevovat modřiny, protože neměla skoro žádné krevní destičky, selhala jí kostní dřeň a musela podstoupit její transplantaci.

To se vše stalo před rokem. Naštěstí se sehnal biologický bráška, který byl plně shodný a dřeň jí daroval.

Jak sbírka pomůže?

Nebýt sbírek, které Znesnáze zorganizovala v loňském roce, nemáme z čeho žít.

To vy jste nám ukázali, že tu s dcerkou nejsme tak úplně samy. Proto vás i nyní žádáme o pomoc, která je pro nás velmi potřebná a pomáhá nám uhradit nájem, abychom se s dcerkou nemusely bát, že nebudeme mít kde spát.

I když jsme na cestě k uzdravení, tak bohužel do dnešního dne není Emičky zdravotní stav stabilizovaný. Stále nemá kompletně přihojenou novou kostní dřeň.

Jako samoživitelka s ní musím být doma a tím jsme s Emičkou přišly o naše veškeré příjmy. V současné době máme pouze příspěvek na péči ve stupni 2 a příspěvek na bydlení + příspěvky od Dobrého Anděla. Které nám stěží pokrývají výdaje spojené s nízkobakteriální dietou, léky a dopravu do nemocnice.

V příštím roce se snad dcerky zdravotní stav již ustálí a budu moci do práce, v současné chvíli tomu tak není, a tak vás prosím o pomoc.

 

Děkujeme!

Patrons 1

2633

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 2633. Nebo využijte tlačítko DAROVAT pro běžný převod, platbu kartou a Apple/Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko darovat.

 

129 donations

“QR platby 17.-25.2.2024”
232 Kč — znesnáze21 3 days ago

500 Kč — Anonymous donor 4 days ago

500 Kč — Anonymous donor 1 week ago

150 Kč — Anonymous donor 1 week ago

“Všem plno síly, a ať se šikulka brzy uzdraví. M. ”
350 Kč — Martin Maček 2 weeks ago

300 Kč — Mirka 3 weeks ago

“Pro Emičku :)”
111 Kč — Tomas Gregor 1 month ago

100 Kč — Anonymous donor 1 month ago

“QR platby 12.1. - 22.1.2024”
200 Kč — znesnáze21 1 month ago

252 Kč — Anonymous donor 1 month ago