Parukou pomůžeme Vanesce být stejná jako ostatní děti

Česká republika / Organizer: Pramen pomoci, nadační fond moc.liamg@avosol.aleahcim

{}
0 %

Parukou pomůžeme Vanesce být stejná jako ostatní děti

Amount raised 42 000 Kč of 41 600 Kč goal
Left -741 days
101 % z původního cíle
The campaign has ended 25. May 2021

Help by sharing

Vaneska je naše první holčička, která se obrátila o pomoc na náš nadační fond Pramen pomoci. Ve dvou letech onemocněla alopecií a o vlásky zcela přišla. První čtyři roky tak nepotřebovala hřeben, barevné gumičky, ani ozdobné sponky.

Do první třídy od nás dostala první paruku a radovala z každého klučičího zatahání za culíky. Od doby, kdy se z jednoho pramínku právě pro Vanesku stal opravdový pramen pomoci pro další nemocné holčičky, utekly už tři roky. Za tu dobu se Vaneska radovala a prožívala obyčejné radosti malé copaté princezny se svými blízkými a kamarádkami.

Je čas na novou paruku. Vaneska vyrostla a je z ni už opravdová slečna. Tentokrát si Vaneska vybrala opravdu dlouhé vlasy, až po ramena, aby culíky, které tak ráda nosí, byly pořádné a mamince při zaplétání daly zabrat.

Hledáme všechny, kterým osud Vanesky není lhostejny a přispějí na výrobu paruky nové, která pomůže této holčičce být opět stejná jako ostatní.

Vaneska má díky vám posbíráno

25. 05. 2021

Děkujeme všem přispěvovatelům a podporovatelům naší Vanesky. Sbírka je u konce, finance jsou připravené. Vaneska si už byla vybrat vlasy, a na jejich délce si dala opravdu záležet, budou to určitě nejdelší culíky ve třídě, ale kamarádky jí je rozhodně přejí. Na paruce se už pracuje a všichni se můžete pak podívat na výsledek na našem nadačním facebooku https://www.facebook.com/pramenpomoci a webových stránkách http://www.pramenpomoci.cz/pomohli-jsme

kde vždycky fotky kouzelné proměny bezvlásky v princeznu zveřejňujeme.

Čtyři stovky navíc

25. 05. 2021

Jak sami vidíte, na Vanesku bylo posbíráno o 400 korun více, než je potřeba. Peníze zůstanou na našem transparentním účtu, ze kterého je používáme pro ty holčičky, kterým nějaká ta kačka do celé částky chybí. Určitě peníze navíc nezmizí, ale použijeme dále, pro jinou bezvlásku :-)

Bystřice pod Hostýnem

09. 05. 2021

Moc děkujeme za sdílení informace o spuštění sbírky, na prokliku DAROVAT si můžete vybrat z částky "hezkého daru " výši, která se vám líbí a nezatíží, třeba krásných 121 kaček, protože každá kačka se počítá !!!

97 donations

200 Kč — Anonymous donor 2 years ago

200 Kč — Jana Bršťáková 2 years ago

“Jsi krásná i bez vlásků.”
1 668 Kč — Michaela K. 2 years ago

373 Kč — Radek 2 years ago

121 Kč — Anonymous donor 2 years ago

200 Kč — Anonymous donor 2 years ago

50 Kč — Anonymous donor 2 years ago

100 Kč — Anonymous donor 2 years ago

111 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“Není důležité co máš na hlavě, ale v srdci :-) ”
25 Kč — Romana Antošová 2 years ago

Discover more

Pro Vadima, pro jeho rodinu
42 %

Pro Vadima, pro jeho rodinu

Prodlužme společný čas Michalovi a jeho rodině
91 %

Prodlužme společný čas Michalovi a jeho rodině

Ergoterapie pro Joa
32 %

Ergoterapie pro Joa