Parukou pomůžeme Vanesce být stejná jako ostatní děti

Česká republika / Sbírku organizuje Pramen pomoci, nadační fond

{}

Parukou pomůžeme Vanesce být stejná jako ostatní děti

0 %

Vybráno 42 000 Kč z 41 600 Kč
Zbývá -1009 dnů
Sbírka byla ukončena 25. května 2021

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Vaneska je naše první holčička, která se obrátila o pomoc na náš nadační fond Pramen pomoci. Ve dvou letech onemocněla alopecií a o vlásky zcela přišla. První čtyři roky tak nepotřebovala hřeben, barevné gumičky, ani ozdobné sponky.

Do první třídy od nás dostala první paruku a radovala z každého klučičího zatahání za culíky. Od doby, kdy se z jednoho pramínku právě pro Vanesku stal opravdový pramen pomoci pro další nemocné holčičky, utekly už tři roky. Za tu dobu se Vaneska radovala a prožívala obyčejné radosti malé copaté princezny se svými blízkými a kamarádkami.

Je čas na novou paruku. Vaneska vyrostla a je z ni už opravdová slečna. Tentokrát si Vaneska vybrala opravdu dlouhé vlasy, až po ramena, aby culíky, které tak ráda nosí, byly pořádné a mamince při zaplétání daly zabrat.

Hledáme všechny, kterým osud Vanesky není lhostejny a přispějí na výrobu paruky nové, která pomůže této holčičce být opět stejná jako ostatní.

Vaneska má díky vám posbíráno

25. 05. 2021

Děkujeme všem přispěvovatelům a podporovatelům naší Vanesky. Sbírka je u konce, finance jsou připravené. Vaneska si už byla vybrat vlasy, a na jejich délce si dala opravdu záležet, budou to určitě nejdelší culíky ve třídě, ale kamarádky jí je rozhodně přejí. Na paruce se už pracuje a všichni se můžete pak podívat na výsledek na našem nadačním facebooku https://www.facebook.com/pramenpomoci a webových stránkách http://www.pramenpomoci.cz/pomohli-jsme

kde vždycky fotky kouzelné proměny bezvlásky v princeznu zveřejňujeme.

Čtyři stovky navíc

25. 05. 2021

Jak sami vidíte, na Vanesku bylo posbíráno o 400 korun více, než je potřeba. Peníze zůstanou na našem transparentním účtu, ze kterého je používáme pro ty holčičky, kterým nějaká ta kačka do celé částky chybí. Určitě peníze navíc nezmizí, ale použijeme dále, pro jinou bezvlásku :-)

Bystřice pod Hostýnem

09. 05. 2021

Moc děkujeme za sdílení informace o spuštění sbírky, na prokliku DAROVAT si můžete vybrat z částky "hezkého daru " výši, která se vám líbí a nezatíží, třeba krásných 121 kaček, protože každá kačka se počítá !!!

Sbírku již podpořilo 97 dárců

200 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

200 Kč — Jana Bršťáková před 3 lety

„Jsi krásná i bez vlásků.“
1 668 Kč — Michaela K. před 3 lety

373 Kč — Radek před 3 lety

121 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

200 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

50 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

111 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Není důležité co máš na hlavě, ale v srdci :-) “
25 Kč — Romana Antošová před 3 lety