Můj běh přes celou ČR, běh pro děti, běh, který spojuje!

celá ČR / Organizer: Eliška Nevřelová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Můj běh přes celou ČR, běh pro děti, běh, který spojuje!

Amount raised 45 958 Kč of 1 000 000 Kč goal
Left 34 days
5 % z původního cíle
The campaign has ended 14. August 2024

Help by sharing

Budu Vám všem moc vděčná, když mě podpoříte sledováním mého tréninku i samotného běhu na Instagramu @elinda_running, když budete sdílet tento projekt s ostatními, aby nás bylo víc, a když se zapojíte i do samotné sbírky! 💛

Jmenuji se Eliška, jsem obyčejná normální žena, manželka a matka, pracující jako servírka v restauraci. Loni na jaře jsem se zamilovala do běhu a od té doby se stal mou závislostí.

8.7.2024 je den, kdy vyběhnu na svou cestu přes Českou republiku z Aše do Jablunkova a budu se to snažit zvládnout za 7 dní! Na tuto cestu se vydám sama jako hobby běžec po roce aktivního běhání. Chci se překonat a zároveň pomoci těm nejzranitelnějším, a to jsou děti. 

V den začátku běhu bude spuštěna tato sbírka pro nemocné děti, konkrétně pro malou bojovnici Laurinku (2 a půl roku) a hrdinu Vojtíška (5let).

Pro koho běžím? Pro nemocné děti!

Laurinka

Vnučka paní Marie, Laurinka, se narodila předčasně a měřila 31 cm. 

Příchod na svět měla holčička nešťastný, ale zázrakem přežila. Bohužel, následky Laurinčina předčasného narození nezůstaly bez zdravotních komplikací a trvalého postižení.

O Laurinku se její biologičtí rodiče nebyli schopni postarat, ale paní Marie se rozhodla si svou vnučku z kojeneckého ústavu vzít a dát jí veškerou péči a lásku, kterou holčička potřebuje. Každý den s děvčátkem cvičí a naplno o ni pečuje. Laurinka zaostává jak mentálně, tak fyzicky, je to proto běh na dlouhou trať, který se rozhodli Laurinky prarodiče naplno podniknout spolu s ní. Podpořme jejich společnou cestu!

Vojtíšek

Vojtíšek se narodil s těžkými zdravotními problémy a musel s maminkou Darinou, která o něj naplno pečuje, čelit nespočetným výzvám. Narodil se s vzácným syndromem nazvaným Pierre Robin syndrom, což ovlivnilo nejen jeho schopnost dýchat a polykat, ale také jeho vývoj, zrak a sluch

Nyní je mu 5 let, chodí do školky mezi své vrstevníky a každý den ukazuje, že je velmi inteligentním chlapcem, který si bohužel uvědomuje i své znevýhodnění.

Stále bojují, je to ale boj, který sami jen se svými nejbližšími nevybojují, tento boj je totiž extrémně finančně náročný. Vojtíška životem doprovází speciální pomůcky včetně speciálních ortézek, které musí měnit i několikrát do roka a vyrobí mu je nejblíže ČR ve Vídni, nejsou hrazeny zdravotní pojišťovnou stejně jako další potřebné věci. Dále navštěvuje intenzivní terapie a rehabilitační pobyty. Proto je zapotřebí pomoc nás všech, aby jednou Vojta žil co nejplnohodnotnější a samostatný život!

Věřím, že tento běh přinese díky Vám úsměv na tváři Laurince, Vojtíškovi i jejich rodinám.

Součástí projektu je i charitativní stánek

Zároveň bych chtěla velmi poděkovat hlavnímu partnerovi sbírky i mého běhu, kterými jsou Pivovary Lobkowicz, u nichž jsem se účastnila soutěže Akademie pivních znalců a probojovala se do finále. Díky nim bych vás ráda pozvala na letošní Týden sportu, kde mě najdete v barevném stánku nealkoholického ovocného piva Refresh.

Ve stánku bude v nabídce toto nealkoholické ovocné pivo od Lobkowicz a celý výtěžek z prodeje půjde právě na sbírku pro Laurinku a Vojtíška.

Také si budete moci dát pivo Grunt 11, z jehož prodeje půjde část na financování samotného běhu.

Budu moc ráda, když se zastavíte na pivečko, na pokec a pomůžete tak se mnou Laurince i Vojtíškovi.

Další velké díky patří sportovní značce Mizuno, která můj běh podporuje sportovním vybavením. Součástí Mizuna je MIZUNO TEAM, což je skvělá parta lidí v čele s běžcem Jáchymem Kovářem a já mám tu čest být jeho součástí a možnost účastnit se různých běžeckých závodů jak v České republice, tak v zahraničí.

Také chci poděkovat firmě Contipro, která kloubní výživou Geloren ACTIVE pečuje o mé klouby, vazy a šlachy.

A v neposlední řadě patří velké děkuji manželovi a dětem, které občas trápí mé běhání, občas běhají se mnou, ale nejčastěji mě podporují a fandí mi.

Děkuji.

Patrons 2

Znesnáze21 a Roman Čelikovský

Patronem sbírky je Znesnáze a in memoriam Roman Čelikovský

Partnerem sbírky jsou Pivovary Lobkowicz

Partnerem sbírky jsou Pivovary Lobkowicz

29 donations

“Držíme všem třem palce na jejich cestě a díky za tento projekt, Eliško <3”
500 Kč — Anonymous donor 1 day ago

123 Kč — Anonymous donor 1 day ago

50 Kč — Anonymous donor 1 day ago

500 Kč — Anonymous donor 2 days ago

373 Kč — Lenka P. 2 days ago

“💙”
500 Kč — Kristýna 2 days ago

“Hodně zdraví. ”
200 Kč — Anonymous donor 2 days ago

“Hodně sil🤍”
252 Kč — Anonymous donor 3 days ago

252 Kč — Anonymous donor 3 days ago

373 Kč — Anonymous donor 3 days ago