Lukáš Embarks on an Incredible Journey! Let's Support Israel Together

Kouřim, celá ČR / Organizer: Lukáš Klement moc.liamg@59tnemelk

{}
0 %

Lukáš Embarks on an Incredible Journey! Let's Support Israel Together

Amount raised 94 794 Kč of 50 000 Kč goal
Left -106 days
190 % z původního cíle
The campaign has ended 14. November 2023

Help by sharing

My name is Lukáš, and on Tuesday, October 17, 2023, I'm setting out on an amazing cycling journey to draw a 3,000 km-long Star of David across the heart of Europe.

The proceeds from this fundraiser will go into a SOS Israel charity collection. I invite you to support me in this endeavour!

A year ago, I participated in a mountain bike race in Israel. It was an extraordinary race from the north to the south, covering 1,500 km, where we rode non-stop, carrying all our supplies ourselves, without any support. I managed to win the race, earning significant recognition from the people of Israel. Unfortunately, shortly after the race, my bike was stolen.

In that moment, my Israeli friends didn't hesitate. They quickly organized a fundraiser and raised funds to buy me a new bike. This experience brought us even closer together. Now, it's my turn to give back.


You can follow my journey online by clicking HERE and I will be sharing updates on my INSTAGRAM.


Anyone who wishes to join me on this journey and provide humanitarian support to Israel is warmly welcome!

Hurá! Hvězda je dokončena

30. 10. 2023

Tak hvězda je dokončená, pravděpodobně největší symbol na světě dlouhý 2816 km, celkem nastoupáno 35 000 výškových metrů. Po ceste jsem měl celkem 120 překážek v podobě objížděk a uzavřených silnic. k tomu všemu jsem přijel o 5,5 kg lehčí a na trase jsem strávil 9 dnů a 2 hodiny což je okolo 310 km na den. Počasí moc nepřálo, krom jednoho dne pršelo, a tři dny propšely celé, ale to mě neodradilo a díky podpoře jak z ČR tak z Izraele jsem ani jednou nezaváhal nad tím trasu vzdát. 

Izrael z mého vyjádření podpory byl unešený, akce se objevila v Televizních zprávách, v různých článcích a dostala se k desetitisícům lidí. Toto gesto bylo hlavně o ukázání podpory a je z toho největší  symbol a ukazuje Izraelcům ať jsou silní, jako je moje hvězda. Zároveň celý příběh s ukradeným kolem ukazuje, že pokud lidé chtějí, mohou se špatné věci proměnit v něco dobrého. V době války je pozitivních zpráv málo, ale tohle je jedna z nich.  Byl bych moc rád kdyby se o akci dozvědělo co nejvíce lidí i v České republice, aby lidé věděli, že protest či podpora se nemusí vyjadřovat tím, že se máchá vlajkama v ulicích, dělá se rozruch, napadají se lidé a vyřvávají se odporná hesla. Takto chytře a neagresivně jsem to vyjádřil já a dosah jednotlivce byl mnohem větší než dav v ulicích. Pomozte mi prosím dokončit sbírku, já jsem to za vás objel a vy podporu můžete ukázat tím, že přispějete libovolnou částkou. 

Děkuji za vaši podporu. Lukáš

118 donations

“Rád symbolicky přispěji na skvělý nápad a bravurní provedení. Krásné gesto podpory pro stát Izrael, který jsem s velkou pokorou i radostí projel na kole.”
777 Kč — Margl 4 months ago

“Thank you, Lukas. You're the best!”
296 Kč — Ekaterina Iltimirova 4 months ago

“Jsi nejlepší! Gratulace”
500 Kč — Peggy 4 months ago

“Mnoho sil!”
373 Kč — Mirka 4 months ago

“Dobří lidé uprostřed cesty.”
2 112 Kč — Vít Ticháček 4 months ago

500 Kč — Anonymous donor 4 months ago

“Úžasné gesto a úžasný výkon, nemám slov a oči plné slz. sama mám část rodiny právě v Izraeli, kde poznáte sílu lásky a opravdouvou soudržnost národa , díky Luky”
777 Kč — Helena Zumr Janů 4 months ago

1 221 Kč — Anonymous donor 4 months ago

“Jsme s vámi.”
500 Kč — Alžběta Kopecká 4 months ago

“Šalom”
777 Kč — Mira 4 months ago