Fundraising for Šáren’s bionic hand

Praha / Organizer: Matěj Večeřa zc.dnuosvm@jetam

{}
0 %

Fundraising for Šáren’s bionic hand

Amount raised 1 141 476 Kč of 1 000 000 Kč goal
Left -813 days
114 % z původního cíle
The campaign has ended 06. March 2022

Help by sharing

BACK TO HIGH TEN

FUNDRAISING FOR ŠÁREN’S BIONIC HAND

CENTRAL BOHEMIAN REGION


A life-changing second. Mine occurred on one Sunday night in January on a snowy road.  The second I glanced at my daughter, the second of an unfortunate car accident. Fortunately, little Anežka is alright...I wasn’t that lucky. I lost my left forearm despite all the doctors’ effort to save it. This second has changed my days, months and years forever. Nevertheless, I do not wish to lose my eternal optimism because of this second. I wrote the following lines after an operation which is unlikely to be the last one as the doctors might need to remove more of my arm.

... and slowly I am learning that it‘s not just my hand which has become accustomed to being with the other hand, typing with all ten fingers, running my fingers through my hair, intertwining the fingers of my hands, washing them with lavender soap… being inseparable like salt and pepper. I often imagine blowing at my hands to warm them up, playing with my fingers on the table as if it was the piano, holding water in cupped hands... like a brother and sister….

It is an enormous amount of things, feelings, scents and touches that I am going to miss so much…and I don’t feel I am ready to let go of something I lost so quickly without saying goodbye.

With your support and encouragement, I could make my dream of getting a bionic hand come true. It won’t be just for me but also for my family and the people closest to my heart.

Thank you and let’s shake on it.

Zpěvačka Šáren se sžívá s bionickou rukou

13. 03. 2024

„Teprve dnes můžu říct, že ji skoro znám a že si ji nemůžu vynachválit. Umí všechno, co uměla ručička předtím. Je to zkouška. Zkouška v novém životě, který mi všichni, co na ni přispěli, dopřáli a umožnili. Učím se s ní každým dnem a každý den mě překvapuje, jak mi umí pomoci a motivovat mě,“ raduje se z prvních zkušeností po sžívání Šárka.

Přečtěte si celý článek od Olí Štrejbarové https://medium.seznam.cz/clanek/oli-strejbarova-dekuju-vam-za-svuj-zivot-vzkazuje-zpevacka-saren-lidem-kteri-se-ji-slozili-na-bionickou-protezu-50789

Poděkování a pozvánka

10. 08. 2022

Moji milí a drazí přátelé, Vy všichni, co jste mi poslali peníz a ohromnou spoustu krásných vzkazů a energie!

Od sbírky uběhl nějaký čas, který strašně neúprosně letí. U mě se stala spousta změn za tu dobu a celý proces léčby a hojení je snad u konce. Prošla jsem ještě jednou operací, protože mi vylezla kůstka z té mojí malé tlapky. Teď už je ručička znovu překrytá kůží, tentokrát z paže, a rána se zacelila. Jsem v kontaktu s protetikem, který se mi bude věnovat. Já brzy přidám víc informací a fotek, jak vše probíhá. Sama jsem zvědavá, protože vůbec netuším, co mě všechno ještě čeká a jaký průběh to všechno bude mít. Rozhodně teď vím, že to bude další běh na dlouhou trať, ale je to poslední krok k té, díky Vám všem, pro mě dostupné tlapce. Tolik díků a pokory v sobě mám. Děkuji všem, moc!

Je to jízda, ale protože jsem měla a mám ohromné štěstí na přátele jako jste Vy, dá se to zvládnout! Všechny ty penízky jsou stále uložené v Znesnaze21.cz, a až budu znát rozpočet nové ručičky, pustí se ke mně. Mám ze všeho ohromný respekt a bojím se vlastně pořád toho, co mě čeká v tom novém neznámu.

Uvidíme, jak to zmáknu. :) Není slov, kterými bych Vám uměla vyjádřit svoje díky. Jsem šťastná a vděčná za to, co jste pro mě všichni udělali.

DĚKUJU!!! Tak moc děkuju!!! Především taky mojí rodině děkuju! Mám Vás ráda a jsem šťastná, že jste si mě nechali! Opatrujte se a mějte se rádi, ta láska je v naší bláznivý době tolik důležitá!

Děkuju!

S láskou

Vaše Šáren

Malá pozvánka pro ty, kdo by mě chtěl vidět a slyšet zpívat – a já bych alespoň mohla písničkou poděkovat – 19. 8. 2022 na jednom krásném místě v Praze , budu zpívat s kapelou, která se skládá z lékařů – B. LUES. Jste srdečně zváni! Odkaz na události najdete tady.

Děkuju...

14. 02. 2022

Mí nejdražší přátelé,


i když se zdá, že náš jazyk má nespočet slov, kterými se dá vyjádřit to, co člověk právě potřebuje sdělit, mám dojem, že já přišla o veškerou slovní zásobu.

Jak je možné, že se sejde tolik lidí, kteří chtějí pomoct. Jsem šťastná a nesmírně vděčná za to, že láska, soucit i víra a naděje pořád v některých z nás je, a že dokáže být tak obrovská!

Někteří mě znají, někteří sami nemají z čeho brát, někteří už stejným trápením prošli, někteří mě neznají vůbec, ale Vy všichni máte jedno společné - Vaše obří srdce.

Sami jste se rozhodli mi pomoct a přispět. Každá ta jedna korunka, co jste mi poslali, mi pomohla dostat se na takovou šílenou cílovou částku. A co víc, my frčíme dál! Pro mě jste milionoví!


Až se jenom trochu vrátím do polámanýho těla, vězte, že síla, kterou mi dáváte, poputuje dál na pomoc potřebným. Mám kolem sebe skvělé lidi jako jste Vy. Nesetkala jsem se s žádným zlounem a to ohromně nabíjí!

O bolestech psát nic nechci.


V jedné dušičce jste znovu probudili lásku k životu.

Opatrujte se!

Mnohokrát děkuji! A i to je málo.


S láskou, úctou a ohromnou pokorou

Šáren Makovcová
(maminka, diabetička s inzulínovou pumpou, učitelka a zpěvačka)


Patrons 1

NF Propolis33 a Lilia Khousnoutdinová

Patronkou sbírky je Lilia Khousnoutdinová a Nadační fond Propolis33. Organizace násobí příspěvky zlatým řezem.

1056 donations

NF Propolis33 a Lilia Khousnoutdinová donors sent amount 33 000 Kč.

NF Propolis33 a Lilia Khousnoutdinová increases every donation with the of the golden ratio, up to the total support of 33 000 Kč.

500 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“❤️”
252 Kč — Anonymous donor 2 years ago

28 € — Anonymous donor 2 years ago

“Tlapku na to!”
988 Kč — Rozálie de Long 2 years ago

2 000 Kč — Honza Pastejřík 2 years ago

“Drž se, Šári ❤️”
3 000 Kč — Zuzka 2 years ago

“Šárko držím palce! ”
3 000 Kč — Miluška 2 years ago

“Ať slouží!”
1 000 Kč — Lišák 2 years ago

497 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“ať to novou s novou packou pořádně rozjedete :)”
1 500 Kč — sousedka z Vinohrad :) 2 years ago