Ester

Olomouc / Organizer: Ester Budaiová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Ester

Amount raised 0 Kč of 40 000 Kč goal
Left -680 days
0 % z původního cíle
The campaign has ended 18. July 2022

Help by sharing

Jsem maminka samoživitelka. Žiji se synem Adrianem, který má diagnostikovánu poruchu autistického spektra a mentální retardaci. Adrian velmi špatně snáší přepravu v MHD, je agresivní k osobám ve svém okolí i k sobě.

Často u něj můžete pozorovat velkou nervozitu, neklid, pláč, křik. Velmi špatně snáší přítomnost dalších osob. Vzhledem k jeho zdravotnímu stavu také absolvujeme častá vyšetření u lékaře.

Citace: Od září Adrian nastoupí do speciální mateřské školy. Tam bude nutná každodenní přeprava, ale MHD to není reálné. Potřebujeme tedy automobil, který mi pomůže syna dopravit do speciálního předškolního zařízení stejně jako k lékařům.

Přeprava osobním automobilem nám celkovou situaci velmi usnadní. Adrian tak bude mít během přepravy klid i soukromí, což s jeho diagnózou tolik potřebuje.

Až bude syn navštěvovat školku, budu moci i já konečně nastoupit znovu do zaměstnání. Před mateřskou jsem pracovala jako skladnice v supermarketu a jezdila jsem s vozíkem „žížalou“. Budu vám moc vděčná, když mi touto cestou dovolíte se vrátit do práce. Jsem přesvědčena, že vše už poté zvládnu sama.

Děkuji.