Elektrický vozík pro Vikyho, se kterým se osud nemazlil

Plzeň / Organizer: Viky Jiroušků zc.manzes@uksuorij.ykiv

{}
0 %

Elektrický vozík pro Vikyho, se kterým se osud nemazlil

Amount raised 0 Kč of 100 000 Kč goal
Left -261 days
0 % z původního cíle
The campaign has ended 29. September 2023

Help by sharing

Drazí dárci,

chtěl bych vám dnes představit svou osobu a popsat vám svůj příběh. Jsem Viky a již pět let žiji na vozíku. Než se to stalo, vedl jsem aktivní a plnohodnotný život plný energie. Bohužel, kvadruparéza mě postihla zcela nečekaně a dodnes zůstává nejasné, co přesně ji způsobilo.

I přesto se snažím neztrácet svou vitalitu a zůstat aktivní. Schizofrenie je dalším významným aspektem mého života, který přináší své vlastní překážky. Nicméně, nechci, aby mě tyto obtíže definovaly. Místo toho se snažím najít sílu a odhodlání k překonání překážek, se kterými se setkávám každý den.

Jsem nesmírně vděčný za podporu a péči mé manželky, která mi pomáhá v každodenním životě. Je mým neocenitelným opěrným bodem a bez její pomoci bych nemohl fungovat tak, jak je mi potřeba. Její láska, trpělivost a obětavost jsou pro mě nepostradatelné.

Vaše pomoc by pro mě znamenala nesmírně mnoho. Využil bych prostředky na nákup plošiny, která by mi umožnila snadnější pohyb a samostatnost ve svém bytě. Dále bych rád provedl bezbariérové úpravy v bytě, abych se mohl volněji pohybovat a vést nezávislý život.

Každá vaše příspěvek by mi pomohl překonat každodenní výzvy, kterým čelím. Vaše podpora by mi dodala sílu a motivaci nejen k zlepšení fyzických podmínek mého života, ale také k rozvoji mého duševního zdraví.

Děkuji vám za přečtení mého příběhu a za váš zájem o mou osobu. Vaše dary by měly opravdu pozitivní dopad na mou kvalitu života a já vám budu věčně vděčný za vaši štědrost.

S úctou, Viky

Poděkování dárcům

03. 10. 2023

Vážení dárci,


moc Vám všem děkuji za finanční podporu i milé zprávy. Sice se nevybrala cílová částka, ale i tak by bez Vás by nebylo možné dofinancovat mechanický polohovací vozík. Jsem Vám všem nesmírně vděčný.

Progrese

11. 07. 2023

Vážení dárci,

bohužel došlo k progresi mého zdravotního stavu, ale bojuji dál.

Vážím si Vás. Moc děkuji

Proč vlastně žádám?

03. 07. 2023

Vážení dárci,

děkuji za podporu každému kdo přispěl nebo sdílel. Važím si toho neskonale. Aby nedocházelo k nedoruměním tak Vám chci vysvětlit, že duševní onemocnění je kontraindikací k předepsání elektrického invalidního vozíku.

10 donations

“Převod do sbírky Pro Jirku jsou asistenti ruce i nohy, ale bez nás je nezaplatí!”
-10 500 Kč — znesnáze21 7 months ago

302 Kč — Anonymous donor 9 months ago

2 000 Kč — Anonymous donor 9 months ago

15 Kč — Anonymous donor 1 year ago

777 Kč — Anonymous donor 1 year ago

3 500 Kč — lukaz 1 year ago

“Moc t držím palce Viky!”
2 112 Kč — Anonymous donor 1 year ago

200 Kč — Anonymous donor 1 year ago

1 221 Kč — Anonymous donor 1 year ago

373 Kč — Anonymous donor 1 year ago