DOMOŠKOLA LÍŠEŇ: Podpořte děti na jejich vlastní cestě ke vzdělání

Brno / Organizer: Domoškoláci Líšeň, z.s. moc.liamg@avokamrec.ena

0 %

DOMOŠKOLA LÍŠEŇ: Podpořte děti na jejich vlastní cestě ke vzdělání

Amount raised 4 321 Kč of 48 000 Kč goal
Left -243 days
9 % z původního cíle
The campaign has ended 29. June 2023

Help by sharing

Domoškola Líšeň, z.s. vznikla v roce 2020 jako komunitní spolek pro podporu rodin, které se rozhodnou vykročit směrem domácího vzdělávání.

Věříme, že domácí vzdělávání má mnoho výhod, jako je individuální přístup, možnost pracovat na vlastním tempu a zaměření se na konkrétní zájmy a potřeby dítěte.

Vytvořili jsme prostor, kde děti mohou být dětmi. Kde mohou být takové, jaké jsou. Své, radostné, se zájmem o svět. Kde se mohou svobodně rozvíjet podle svých potřeb a tempa.

Chceme naučit děti učit se, vidět věci v souvislostech, orientovat se ve světě plném změn, rozlišovat užitečné a pravdivé informace od méně podstatného a mylného.

Co o nás říkají děti?

„Mám rád na domoškole to, že je blízko mého domova. Taky mě tam všechno hrozně moc baví. Mám tam dost kamarádů, skvělé průvodkyně, prostě mě to tam hrozně baví“ Daniel, 9 let 

„Můžeme si tu hrát s legem, péct koblížky, přijít sem v masce. Líbí se mi, že tu jsou věci na jednom místě. Líbí se mi, že na programu si můžu vybrat, co chci dělat. Zkrátka se tu cítím dobře.“ Přemík, 7 let

„Dneska se mi v domoškole líbilo na devadesát devět a půl procenta. To tvoření z plsti bylo super. Úplně jsem se do toho zabral a najednou byl oběd. Jindy to je devadesát dva procent nebo osmdesát pět.“ Toník, 6 let

„Co se mi ve škole líbí: že tam chodíme ven, že tam děláme úkoly, že tam mají dobrou náladu, že si tam můžeme hrát.“ Samík, 7 let

Více na www.domoskolalisen.cz

Domoškola Líšeň není rejstříková škola a jediným zdrojem příjmů je školné. Provozní náklady jsou tedy pokryté jen částečně. Provoz domoškoly funguje i díky dobrovolnickému nasazení v přímé a organizačně administrativní práci. Naším cílem je postupné dosažení finanční stability, hlavně prostřednictvím nárůstu počtu dětí.

Udržet si kvalitní pedagogy je pro nás priorita, jsou pro projekt nezbytní, neboť jsou ti, kteří pomáhají dětem a podporují jejich rozvoj. 

Váš příspěvek pomůže komunitě, která se svými silami snaží pro děti vytvořit bezpečné a radostné prostředí pro jejich vzdělávání.

Vybraná peněžní částka bude použita zejména na uhrazení mezd, nájmu a v neposlední řadě i pro rozšíření vzdělávacích pomůcek.

Děkujeme.


Poděkování dárcům

25. 07. 2023

Vážené dárkyně a dárci,

moc Vám děkujeme za Vaši nezištnou pomoc a podporu naší škole. Vážíme si Vaší pomoci. Je to pro nás i signál, že naše úsilí má smysl. Věříme, že to přispěje ke zlepšení prostředí a chodu naší domoškoly a že to našim dětem zlepší atmosféru a zážitky ze vzdělávání.

Děkujeme.

Tým Domoškoláci Líšeň, z.s.

8 donations

“Držím palce!”
373 Kč — Franta K. Barták 1 year ago

777 Kč — Anonymous donor 1 year ago

500 Kč — Kristýna Plachá 1 year ago

500 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Jste skvělí, nevzdávejte se, má to smysl!”
500 Kč — Anonymous donor 1 year ago

200 Kč — Anonymous donor 1 year ago

250 Kč — Anonymous donor 1 year ago

1 221 Kč — Anonymous donor 1 year ago