Daruj dočasný domov: Pomůžeš zachránit život

Praha / Organizer: Nadační fond pro protonovou terapii zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Daruj dočasný domov: Pomůžeš zachránit život

Amount raised 4 738 Kč of 300 000 Kč goal
Left 321 days
2 % z původního cíle
The campaign has ended 31. May 2025

Help by sharing

Onkologickou diagnózu si ročně vyslechne tisíce Čechů, mnohým z nich je v rámci radioterapie doporučena protonová léčba.

Ozařování se nejčastěji provádí každý pracovní den od pondělí do pátku a pro pacienty, kteří bydlí daleko od Prahy, tak denní dojíždění může představovat první výzvu, kterou musí zdolat. A protože ani denní dojíždění v mnoha případech není možné, pacient a jeho blízcí tak mohou stát před skutečným problémem nalézt prostředky k uhrazení nákladů za několikatýdenní pobyt v hlavním městě.

Ačkoli se o problematice ubytování pacientů příliš nehovoří, Nadační fond pro protonovou terapii pokrývá v rámci svých pacientských služeb i tuto oblast.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky půjde na podporu onkologických pacientů Protonového centra Praha.

Od listopadu 2022 se podařilo zajistit kapacity hotelu Pawlownia, který se nachází v docházkové vzdálenosti od budovy Protonového centra. Díky úsilí Nadačního fondu je celé zařízení rezervováno pouze pacientům PTC, kteří se takto po dobu léčby mohou ubytovat i se svými blízkými za cenu na míle vzdálenou aktuálním tržním cenám krátkodobého ubytování v Praze.

Jde o velký krok směrem kupředu, který si však navzdory snahám Nadačního fondu někteří pacienti stále nemohou dovolit udělat. Pokud byste je však chtěli na jejich cestě za uzdravením podpořit, přispějte prosím pacientům v nelehké životní situaci na stabilní zázemí po celou dobu léčby. Dost možná takto přispějete nejenom na jejich ubytování, ale také na záchranu jejich života.

Děkujeme vám,

Nadační fond pro protonovou terapii

Patrons 2

Nadační fond pro protonovou terapii

Organizátorem sbírky je Nadační fond pro protonovou terapii

3098

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 3098. Pro zanechání vzkazu využijte tlačítko DAROVAT, také pro běžný převod, platbu kartou a Apple/ Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko DAROVAT. Více se dočtete v našich Darovacích podmínkách.

10 donations

“QR platby 21.5.-26.5.2024”
1 000 Kč — QR platby 2 months ago

500 Kč — Majka 2 months ago

500 Kč — Anonymous donor 2 months ago

111 Kč — Anonymous donor 2 months ago

“Přeji všem aby to zvládali nejlépe jak to jen lze”
777 Kč — Tomáš 2 months ago

100 Kč — Anonymous donor 2 months ago

250 Kč — Anonymous donor 2 months ago

500 Kč — Dagmar 2 months ago

“Snad tento dar pomuže. Nejste v tom samy. ”
500 Kč — Tereza 2 months ago

500 Kč — Sabina 2 months ago